Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet h hülye kérdés? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h hülye kérdés? De érdekelne a nők véleménye ez ügyben.

Figyelt kérdés

Van egy lány (20 éves). Sokszor látom őt az autóból, mindig nézzük egymást. Személyesen nem ismerem. A kérdésem az lenne, hogy ha mindig néz, az azt jelenti h tetszem neki/ szimpatikus vagyok neki? Vagy lehet h csak azért néz, mert én is őt?

Szval lányok, ti hasonló helyzetben ti hogy viselkednétek, ha tetszenék nektek, és hogyan ha nem? Ilyesmire gondolok, h pl nem mosolyog rám, pedig az egyértelmübb lenne. Bár hozzáteszem h én sem. Sajnos csak rövid időkre látom és nincs időm gondolkodni... :)



2015. jún. 9. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2015. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem is néz a kocsiban pár. De szerintem a nagy felni miatt van:)
2015. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezt 'csináljuk' egy sráccal. :)


Na most, ha nem tetszel neki, nem is vesz észre, nem is fog nézni, független attól, hogy futólag többször találkoztok. Aki nem jön be, átnézel rajta. Nem szúrod ki az utcán. Nem fogod nézni, figyelni őt. Hogy miért nem? Mert félreérti. :)


Én is csak napi szinten 2 percre ha látom, vagy csak elmegyünk egymás mellett, de észrevettem, hogy nem vagyok számára közömbös. L

2015. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor is néz, amikor nem figyeled? (Mondjuk érzed magadon a tekintetét, vagy hirtelen kapod rajta stb.) Én is kerültem már ilyen helyzetbe, csak az én esetemben bonyolította a dolgot, hogy úgy tudtam, van barátnője. Mindenesetre szerintem indulj ki magadból: te miért nézed őt?
2015. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindig ugyan abban a szituban találkozunk. Ő sétál hazafele én pedig megyek valahova autóval. Vagy épp én is hazafele kocsikazom. Nem tudom lopva elkapni a tekintetét. Az h én miért nézem, sztem lehet sejteni. :P

Azt a facebook profiljából tudom h nincs barátja. Legalább is az adatlapja szerint. :)

2015. jún. 10. 06:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azt is lehet sejteni, hogy ő miért néz ;) Egyébként tényleg vicces, velünk is pont ez van a sráccal a kocsis-sétálós dologra értve, szóval meg tudlak érteni azzal a különbséggel, hogy ott én vagyok a lány :) Facebook adatlapra nem mindig írják ki, hogy kapcsolatban vannak, szóval szerintem azért ne bízd el magad. De egy próbát mindenképpen megér, szerintem ideje cselekedni, több, mint valószínű, hogy tetszel neki és nem feltétlenül azért nem mosolyog, mert nem. Talán csak bizonytalan, vagy félénk stb. Sok sikert!

L

2015. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az van kiírva neki, h egyedülálló. Még úgy is látom neki, h nem is ismerősöm.
2015. jún. 10. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy nem látszik, hogy kapcsolatban van, hanem arra, hogy nem rakja ki a magánéletét facebookra

#5 voltam

2015. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, #6
2015. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most csak el akarod hinni hogy tetszel valakinek vagy a szama is kell?


Padlofek -> odamegy -> szia. Tetszel/olyan lanynak tunsz akit erdemes megismerni (kozben dudalnak hogy mi a f van? Nem foglalkozol vele) -> szam megvan. Indulas...


Az elet ilyen egyszeru!

2015. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!