Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen olyan hely,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen olyan hely, ahol normálisan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ahol nem bömböl a zene és így nem is értem mit mond a másik.Ahol nem isszák le magukat részegre és ahol nem drogoznak az emberek.Ezt sosem értettem, miért nincs egy ilyen hely.Akkor rendesebben lehetne ismerkedni egyedülállóknak, nem csak felszedni valakit egy éjszakára.

Egyszóval nem diszkóra, kocsmára vagy könyvtárra gondoltam, hanem olyan helyre ahol kifejezetten ismerkedni mennek.


2015. jún. 12. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el sportolni valamit, vagy iratkozz be egy tanccsoportba vagy hasonlo. Biztosan talalsz szamodra megfelelo embert, akivel ismerkedhetsz.

Tovabba itt az internet, itt is lehet ismerkedni. Igazabol barhol lehet ismerkedni (igen, meg egy temetesen is), csak tokos kell legyel hozza.

2015. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:

Részben igazad van, de az emberek alakítják az igényeket. Talán abba az irányba indult el ez a dolog, hogy szerveznek különböző randikat. Villámrandik, stb. Nem tudom hazánkban ez mennyire divat. Ha beülsz egy normális helyre, ahol csak úgy ott vannak emberek, akkor a pasinak ugyanúgy kell a bátorság, hogy leszólítson valakit. És a normális félénkebb lányok ugyanúgy elmennek néha bulizni, nekik sincs túl sok lehetőségük... Csak egy pasi pia nélkül töketlen marad, hangos zene nélkül beszélgetnie kell, és sajnos néha drogok nélkül nem kapna meg senkit...

Plusz a legtöbb hely lányoknak ingyenes, no akkor hogy is van?:D Gyakorlatilag ez mind az átlag pasinak segítene érvényesülni, amiből ugye elvileg nem kérnek a nők.


De ahogy fentebb is írták, járj el olyan helyekre ahol jól érzed magad, ami érdekel, és amivel bekerülhetsz egy közösségbe. Nyiss új barátok felé, baráti társaságokban lehet a legjobban ismerkedni. Hajrá!:)

2015. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallod, ez egy hatalmas lehetőség! Még senki nem talált ki ilyen helyet, pedig tuti lenne rá kereslet. Forradalmasítsd, talán még meg is gazdagszol belőle, és akkor már tuti nem lesz gondod az ismerkedéssel:DDD
2015. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja de ha beválik és milliomos leszel, kérem majd a részem :DDDD 3-as voltam.
2015. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. A hobbidnak, érdeklődésednek megfelelő csoport, alkalom, sportolás tényleg egy lehetőség. Ezen kívül neten is tudsz, bár ahhoz azért talán még több kitartás és türelem kell.
2015. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as, nekem is ez jutott eszembe. :D

Mindenben meg lehet találni a lehetoseget.

:D

2015. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdeztem volna, rengeteget gondolkozok én is ezen a dolgon. A teljesség kedvéért még a dohányzást is be lehet illeszteni a kérdés alatt felsorolt nem kívánatos dolgok közé.

Nekem olyan hobbijaim vannak, amiket otthon lehet csinálni egyedül, társaságom meg nincsen.

2015. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!