Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sikertelen vagyok a pasikná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikertelen vagyok a pasiknál, a lányoknál lehetek sikeres? 18L

Figyelt kérdés
Hetero lány vagyok. Egyáltalán nem vonz hogy lánnyal legyek, de annyira sikertelen vagyok a pasiknál hogy már arra is gondoltam elkezdek inkább lányokkal ismerkedni. Kisülhet ebből bármi pozitív? Ha nem érdekelnek a lányok, de elkezdek nyitni feléjük akkor kialakulhat valami?
2015. jún. 15. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem fogod jól érezni magad.

Küldesz nekem (akár privátban) egy fotót? Nem hiszem, hogy nincs olyan férfi a Földön, akinek bejönnél. :)

2015. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Túlságosan nem hiszek benne, de próbáld meg, hátha. Inkább a pasizási készségeidet kéne fejleszteni.
2015. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
küldenél képet prívátban ? én sem hiszem hogy nincs olya akinek tetszenél , ez egyszerüen lehetetlen .
2015. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Buford Tannen ***** válasza:
51%

Ami alapból nem vagy azt akárhogy eröltetnéd ,attól nem leszel boldog.

Én viszont szivesen megismernélek :)

2015. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Hááát ha tényleg hetero vagy hogy veszed rá magadat egy szexre egy lánnyal? Nem hiszek benne :)
2015. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Olyan embereket sértenél és bántanál meg, akik nem érdemlik meg. Ha szerencsétlen vagy a férfiaknál, dolgozz magadon, de ne hülyíts azért lányokat, mert a fiúknál nem megy!
2015. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Már fél óra eltelt, mióta feltetted a kérdést, és elkeseredettnek tűnsz. Mennyi privát levelet kaptál csak idáig?
2015. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
18 éves vagy. Még ne írd le magad... próbáld megfigyelni magad, mi az, amit esetleg csinálhatnál jobban. De a kényszerített lezbiség kétlem, hogy hosszútávon boldoggá tenne.
2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%
Amíg "pasinak" hívod a férfiakat, addig sikertelen is leszel náluk.
2015. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9 Én kérek elnézést de 30 felett mondom hogy férfi. Addig csak pasi.
2015. jún. 15. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!