Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mit akar? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Jött hozzánk egy új csaj, aki már az első perctől fogva nyomult rám, de mivel ez a vonzalom kölcsönös volt, így kavartunk is egy ideig, baráti társasággal együtt jártunk bulizni, stb. Utána én többet szerettem volna, beleszerettem, de ő kikosarazott, hogy neki ez túl gyors (1 hónap után) és nem akar kapcsolatot. Rá egy hétre meg összejött valami pasival... A haverjaim látták rajtam, hogy le vagyok törve, én nem mondtam semmit, csak amikor rákérdeztek arra, hogy az történt-e amit most itt fentebb írtam, akkor azt mondtam, hogy igen. Utána a csaj nekem esett, hogy én mindenkinek szétkürtöltem, hogy mi lefeküdtünk, ordított velem, meg úgy beszélt velem mint a kutyával, hiába próbáltam neki elmagyarázni, hogy mi is a valós helyzet. Mindegy, utána nem beszéltünk, kerültük egymást, majd amikor elmentünk a haverokkal bulizni, akkor azért ordította le a fejem, mert nem hívtuk magunkkal... Azóta meg gyakorlatilag állandóan beszólogat nekem, és kb meg akarja keseríteni az életemet...


Szerintetek mi üthetett belé?


2015. jún. 21. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem most szabadult véletlenül a pszichiátriáról?
2015. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el... RELAX
2015. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!