Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az a megoldás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a megoldás, ha lentebb adnék a külső igényekből?

Figyelt kérdés

Csajozógép haverom állandóan azzal jön, hogy adjak lentebb a külső igényeimből, mert jobban megéri. (Neki igazából mindegy, csak pina legyen, mert szexfüggő, ha nem kap szexet egy hétig, rángógörcsök jönnek rá és nem tud se koncentrálni se aludni.)


Én mióta ismerem - szobatársak is voltunk - nagyon átlag feletti nővel még nem láttam. Hosszútávú barátnői pedig pláne nem voltak csinosak sem, egytől egyig picit túlsúlyosak voltak.

Én randiztam akkor is már dekoratívabb hölgyekkel, de én is sokszor az átlagos, de csinos nők között keresgélek, s erre azt mondta, hogy azok nem a mi pénztárcánknak vannak teremtve.

(Nem vicc, füzetbe vezette, hogy mennyi költött barátnőjére az adott hónapban/évben. Mert szerinte ha túl sokat költesz egy nőre, akkor papucs vagy. Nála ez a limit évi 10.000 Ft volt.)


Mégis neki ha szakít valakivel, már aznap 2 csajt szed fel, én meg nem voltam eddig túl szerencsés a szerelemben. Pedig komoly kapcsolatot szeretnék, mert nem vagyok híve az egy éjszakásoknak. :(


Csúnyának nem mondanak, mert sokszor kaptam pozitív visszajelzést. Most meg, hogy pár fiatalosabb göncöt - fehér, barnáspiros, sárga nadrág, színben illő tornacipő, Converse felsők - is beszereztem, előfordult, hogy egy-két lány meg is nézett az utcán.


Neki van igaza, vagy min kellene változtatni?


27/F



2015. jún. 23. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért hallgatnál egy ilyen csapodár idiótára?
2015. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
10/10-es nőt szerintem esélytelen évi 10 ezerből kitartani. Ha ti alább adjátok, hát hajrá. Azt nektek kell tudnotok, hogy mennyi pénzetek van a puncira.
2015. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért akármilyen gennyes-retkes, zsíros-bölöncös nőbe nem mártanám a farkam, de igazából ez az ő dóga. Azt csinál, amit akar. Te is azt csinálsz, amit akarsz.
2015. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha lejjebb adsz az elvárásokból elmondom mi lesz.Boldogtalan leszel,ellenben elmondhatod magadról, hogy jaj de jó van párom. (akivel lehet szégyellsz együtt menni az utcán,szégyelled bemutatni másoknak, a szex is rossz vele, de azért kibírod) Ez nem vezet sehova. Hidd el én már 5 évig voltam így több emberrel is, mert lejjebb adtam az igényeimből. Boldog nem voltam!


Végre olyannal vagyok most, aki úgy tökéletes, ahogy én megálmodtam és sajnálom, hogy megalkudtam mások mellett akik se külsőre, se belsőre nem voltak elegek, viszont kénytelen voltam családi/baráti nyomás hatására megállapodni egy időre.

2015. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan h valaki leadja az igényeit. Lehet ideiglenesen megalkuszol, de valójában mindig többre fogsz vágyni.
2015. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
igaza van a haverodnak ! kövesd a példáját
2015. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"mert szexfüggő, ha nem kap szexet egy hétig, rángógörcsök jönnek rá"

Ha ezt teljesen komoly arccal mondta, akkor a haverod nem szexfüggő, simán csak idióta.

2015. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem csak mondta. Szobatársak voltunk, mikor szakított az akkori barátnőjével. Másik héten már verte a víz, reszketett, éjjel nem tudott aludni, csak járkált. Aztán mikor sikerült összeszedni egy nőt, felhozta - én lementem vásárolni - aztán egészen délután 5-tőt másnap 10-ig aludt nyugiban. o.O
2015. jún. 23. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Van egy képlet erre, ami az esetek nagy százalékában hatásos.


Fx=Nx-1


Pontozd (vagy pontoztasd) le magad egy tízes skálán, vedd ezt a számot, vonj ki belőle egyet és az így kapott számmal egyenlő vagy kisebb értékelésű csajokkal kezdj! Ez annyit tesz, hogy mindig csak a nálad egy kissé... khmm.. "szerényebb" külsejű nőkkel ismerkedj, mert náluk a legvalószínűbb, hogy összejön a dolog. Ha te pl. hatosra értékelted magad, akkor nőkből ötösre, vagy annál kisebbre hajts, egy hozzád hasonlóan hatos nő nem fog hatos férfit keresni, ő hetesnél alább nem adja. A nőknél más képlet van, náluk ez működik: Nx=Fx+1, azaz maguknál mindig szebbeket keresnek. Ezek a képletek megmagyarázzák, hogy egy egyes férfinek miért nem jöhet össze, ugyanis az F1=N0 képlet hibás, mert nincs nullás nő, illetve a N10=F11 is hasonlóan fals, ugyanis a tizenegyes férfi már egy félisten lenne, éppen ezért a 10/10-es nők sose tudnak megállapodni, csak idősebb korukra, amikor már lejjebb megy az értékük. A jelen korban a nőkbe már fiatalon beleplántálják, hogy "úgy vagy jó, ahogy vagy, aki szeret, az biztos elfogad", így ők hajlamosak túlértékelni magukat, míg egy férfi azt látja, illetve tapasztalja, hogy "gyúrd ki magad, sportolj, legyél divatos, különben szarba se vesznek", így ők kényszeresen alul értékelik magukat, ezért is van.

2015. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

igaza van miért kéne költeni egy nőre?

én se költöttem soha


amit pénzen veszek az tárgy egyébként is.nekem meg nem kell sok tárgy :D főleg ha beszél is.


szóval simán vannak szép nők akikre nem kell költeni.Mert nem nézik a pénzt,sőt ők sértődnek meg ha költenél rájuk,ismétlem HA :d :D költenél



szóval nyugodtan válassz ízlésednek megfelelő nőt,de azért kalkuláld bele a magad kinézetét,mert az sokkal többet fog számítani mint a pénzed :DD

2015. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!