Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2. randin sem éreztem semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randin sem éreztem semmit ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

3 hete irkálok egy sráccal, tegnap volt a 2. randink,csókolóztunk,bár én nem annyira akartam,gyorsnak éreztem,de gondoltam próbáljuk ki. Kézen fogva sétáltunk,itt sem éreztem semmit.

Igazából külsőre tetszik a srác,meg jól elbeszélgetünk,nevetgélünk,de még semmi bizsergés vagy semmi olyan,hogy úristeeen de várom a kövi talit.

Bizonytalan vagyok.

Igazából nagyon olyan mint én lányba és lehet ez sem túl jó,mert barátságokba a velem hasonlókkal sosem jöttem ki,csak az ellentéteimmel.Nem tudom,hogy párkapcsolatban nálam ez mennyire játszik,mert még nem volt párkapcsolatom.


2015. jún. 26. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
N válaszd, ebből nem lesz szerelem, most szállj ki mert pf fog sérülni később és nem tisztességes ha hülyíted.
2015. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy jelezd hogy te még több időt adnál az ismerkedésnek. Lehet pár hét és megváltozik a véleményed. Végül is ha tetszik...
2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, tegnap mondtam neki,hogy a csók meg a kézen fogás gyors volt. Nekem több idő kell.

Mondta oké ő vár rám.

Nekem többen mondták,hogy adjak több időt magamnak,mert lehet én nem vagyok az a gyorsan szerelembe esős típus hanem több idő kell. Viszont a srácot sem szeretném tönkre tenni,minden esetre még talizok vele párszor és kiderül mi lesz.


Nekem tényleg 1-2 ismerkedés nagyon nem elég,számomra még mindig eléggé idegen.. holnap lesz a 3. randi/találkozás még adok 3-4 talit ennek az egésznek és ha akkor sem,akkor hagyom :( én mondtam neki is,hogy több idő kell és lehet nem fogok semmit sem érezni,de ő ebbe bele ment!!

2015. jún. 26. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégse tetszik eléggé külsőre.
2015. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!