Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha egy srác így szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha egy kávézóban,vagy egy parkban odamenne hozzátok egy normális srác és leszólítana titeket valami olyasmi szöveggel hogy szimpatikusnak talál,ezért szeretne veled beszélgetni,ismerkedni.

23/f



2015. jún. 27. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha jól nézel ki működhet. Én alacsony és rondaként próbáltam már többször egyértelmű negatív eredményekkel.
2015. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is szimpinek tűnik nekem úgy ránézésre, és épp nem lenne dolgom, akkor valószínű, hogy benne lennék. Amúgy az már kapásból szimpatikus is, hogy nem valami idióta sablonszöveggel jön oda hozzám, hanem intelligensen (legalábbis így leírásból annak tűnően).

19/L

2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

ha ráérnék, beszélgetnék vele

persze csak ha tényleg normális

2015. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Meno vagy!
2015. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem jobban bejön, ha talál valami témát, amiről elkezdhetünk beszélgetni. Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy ismerkedni szeretne.
2015. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ha nekem is szimpatikus lenne, akkor benne lennék.
2015. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a srác, akkor szívesen megismerkednék vele.
2015. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban normálisan szólít le és nincs semmi dolgom, kifejezetten örülnék neki. :)
2015. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) Egyenesnek tűnne, manapság pedig ritka az olyan. Biztosan zavarba jönnék mondjuk, de igen, ha nekem is szimpatikus a srác :D
2015. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, sikered lenne. Ha nem, nem.
2015. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!