Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az élet legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az élet legfontosabb dolga?

Figyelt kérdés

Igy 30hoz közel rendesen meghìztq

meghìztam! Igaz dolgozok rajta hogy vissza kerüljek a normális súlyomba. Baj csak az hogy ismerkedem nőkkel es a képcsere után részükről véget is ér a dolog rögtön. Kb 10 kiló + van rajtam, mèg teljesen vállalható lenne! Mégsem kellek igy senkinek! Mindegy hogy 18 éves vagy 30 a kiszemelt. Ha nem vagyok 60 kilós vagy minimum fitnesz edző akkor nincs Esélyem! milyen világban élünk basz.meg!


2015. jún. 30. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kell hülyeségeket beszélni, én 62 kiló vagyok, és a nők rám se néznek az utcán. A +10 kiló felesleg egy férfinél sokkal nagyobb előny, mintha -10 kilóval könnyebb lenne a kelleténél. Megkérdezhetsz itt is bárkit, kit választana, mackósat vagy vékonyat, mindegyik a mackósat fogja mondani, mert az sokkal férfiasabb.
2015. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyenben kirakatbaba kell mindenkinek meg pénzes pasas...
2015. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
10 kiló nem sok,nem a kilókkal van gond,más miatt nem kellesz nekik.
2015. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy tùl szèp, bekèpzelt lànyokat keresel?

Egy àtlagost nem hiszem hogy èrdekelnè az plusz 10kg sőt +30sem

Engem pèldàul nem izgatna nekem nem ez a fontos, fèrjemen is lett egy kis plusz.

2015. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos lányokkal ismerkedem. Itt azért mondja ha választás van hogy inkább mackós kell nekik hogy megnyugvással vagy állszenteskedjen! Ùgyan ez a kis nagy farok téma is! Mindenkinek a kicsi kell az interneten csak a valóságban nem!
2015. jún. 30. 11:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy előzőnek: én pl. a vékonyat választanám, már ha csak testalkat alapján kell dönteni. Nekem az tetszik, függetlenül attól, hogy ki szerint mi a férfias.:D Viszont ez a 10 kiló felesleg nálam sem az a kategória, hogy dobom a srácot akár bejön a személyisége, akár nem... normális csajnál nem vághatja el magát ennyivel a kérdező, ha személyiségileg egyébként tetszenek egymásnak. Főleg, hogy még dolgozik is a testén, ahogy írja.
2015. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10 kiló felesleg nem hiszem, hogy olyan vészesen sok lenne egy férfin.
2015. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kérdés csak az ki szerint a 10 kiló? Mert aki szerint a 60 az ideàlis, a szerint biztos 30 kiló rajtam az az àltalam vélt 10.
2015. jún. 30. 14:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok nőnek bejönnek pedig a mackós pasik.
2015. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet te nem jöttél még rá de én segitek neked hogy miért nem kellesz nekik.

Ezért!

Ez a pár mondat amiket leirtál süt rolad az hogy szánnivaló vagy.

Közel vagy a állitolag a 30hoz de még most is olyan buta vagy hogy azt hiszed hogy a plusz10 miatt nem kellesz nekik.

Meg hogy a nök álszentek hogy a macisok kellenek nekik,mert hoy hazudunk... Ez olyan hogy akiben megfog valami (viselkedés,vagy akár a mosolya) abban megfog, ennyi. Nekem már tetszett vékony srác is, és macis husis srác is. Tetszett már szöke és barna is. Sööööt bármilyen hihetetlen tetszett már kék szemü és fekete szemü pasi is.

De szerintem ezt hiába magyarázom neked mert ugyebár én csak egy álszent nö vagyok ugysem érdekel hogy mit irok, szoval további jo szenvedést. :)))

21L

2015. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!