Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz annak a nőnek társat találnia aki kicsit régi szemléletű és nem az átlag irodai munkát csinálja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 22 éves lány vagyok (163/69). Imádok vezetni és jelenleg ebben dolgozok mint sofőr, de elég sok idővel rendelkezem. A terveimben a kamionozás van (tisztában vagyok minden negatív dologgal), ami kb 1 év múlva valósulhat meg. De ezek mellett vágyok egy kedves, vicces romantikus korombeli (22-24) fiúra. De szinte alig van olyan fiú aki szimpatikus is és van témánk is.Pedig sokan mondják azt, hogy ha egy lány már szeret kockulni, kirándulni és vezetni az egy álom nő, de én ezt nem tapasztalom. Kezdem azt érezni, hogy akit én keresek az nem létezik. :/

2015. júl. 1. 14:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit túlsúlyosnak tűnsz, persze biztosat csak képpel tudnék mondani. De ha elkezdesz kamionozni, ez csak romlani fog.
2015. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, de szerintem nem minden az alkat. Nem az alkatommal van a probléma. Voltak x évig tartó kapcsolataim. Jelenleg 2015-ben úgy érzem, hogy normális rendes pasi nem létezik. Minden pasi be van fásulva.. Nem mentek el sehová sem inkább otthon nyomkodjátok a telefonjaitokat vagy a gépet..
2015. júl. 1. 15:10
 3/39 Noren1989 ***** válasza:
Ismerkedj kamionos csávókkal ;)
2015. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Az alkatoddal semmi baj nincs.

Az elképzeléseiddel sem, mondjuk a kamionos azért nehéz eset, férfiban, nőben egyaránt.

2015. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Valóban itthon ülök és nyomkodom a telefonom meg a gépem. De mi mást tehetnék, hisz ez a munkám. Amit viszont nagyon utálok az az ha hosszú órákon keresztűl egy autópályán kéne mennem. Ha az alkatoddal minden rendben akkor miért írtad ki a magasságodat és a súlyodat? :)
2015. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
6%

163 cm-es testmagassággal és 69 kg testsúllyal, hacsak nem vagy testépítő, durván elhízottnak számítasz. Valahol 30-32% körül lehet a testzsírod. Nőknél 20-25% között egészséges (illetve ez az átlag).


Nincs ezzel semmi baj, legyél elégedett, de TUDJAD, hogy ez NEM egészséges. Ezen kívül mást nem akartam mondani ezzel.



Mindenki, aki nincs párkapcsolatban, azt érzi, amit te érzel. Sőt, van aki párkapcsolatban is ezt érzi, de abba ne menjünk bele. :)

2015. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nem számítok durván elhízottnak :D

Mint írtam túrázok is. De nem vagyok 2 szekrény kövér nő. Vannak nálam kövérebb nők akik gyalogolni is alig tudnak. És ha megnézzük normál érték 65-66 kg.. De amúgy kb-re írtam a 69-et lehet, hogy már 67 vagyok. De ez oly mindegy igazából.

Az a lényeg, hogy az ember tudjon mozogni, egy kis felesleg nem halálos..

De a testzsírt is rosszul becsülted meg :D De ne vitatkozzunk ezen :)

2015. júl. 1. 17:06
 8/39 anonim ***** válasza:
25%

A normál érték 163 cm-es testmagassághoz valahol 53 és 58 kg között van.

A barátnőm 164 cm, 64-65 kg, 30% testzsírral (DEXA), súlyzós és kardióedzés mellett.


"Az a lényeg, hogy az ember tudjon mozogni, egy kis felesleg nem halálos.. "

A kis felesleg mondjuk +2 kg. / Egyébként de. Halálos.

2015. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Égyikünk sem bántásból írta, nem nézünk le emiatt senkit, de én pl nem lennék elégedett magammal attól hogy nem vagyok annyira kövér hogy járni se tudjak. Amióta feltalàlták a hűtőszekrényt, azota nem kell mindenhová magunkkal cipelnünk a tartalékot. :)
2015. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

65 kg a közép érték. De te úgy állítod be mintha olyan kövér lennék. Úgy jön le, hogy te most teljesen elhiteted magaddal, hogy én egy 2 szekrény széles, nagydarab lány vagyok. De még egyszer megemlítem túrázok és nem kis távokat..Gyermekkorom óta az egészségemmel pedig semmilyen bajom nincsen. Nem eszek sokat.. Ilyen az alkatom és kész.

De a témától szépen eltértünk.. Semmi köze nincs a súlyomnak semmihez..

2015. júl. 1. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!