Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK! (20-30) Ha egy fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK! (20-30) Ha egy fiú/férfi odamenne hozzátok kedvesen beszélgetni, de valamiért nektek nem tetszene mondjuk külsőre, akkor hogyan "ráznátok" le?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nagyon egyszerű lenne: megmondanám, hogy van barátom. :)
2015. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Megemlíteném neki a barátomat, akár van, akár nincs. Egyébként pedig pusztán azért, mert nem tetszik külsőre, nem ráznám le mindenáron, egy normális emberrel miért ne válthatnék pár szót, ha úgy tarja kedvem? Ha viselkedésével tesz rám rossz benyomást, akkor viszont minden eszközt bevetnék, hogy mihamarabb megszabaduljak a társaságától.
2015. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azt mondanám neki"bocs mennem kell majd találkozunk"

aztán nem látnánk egymást többé

2015. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyire őszinték vagytok.
2015. júl. 3. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem említi meg, hogy tetszem neki, és csak simán beszélget, de zavaró, akkor azt mondanám neki, hogy dolgom van, és elsietnék.


Ha szóba kerülne a dolog, akkor most épp megmutatnám neki a jegygyűrűmet, ha meg épp nem lenne vkim, akkor megmondanám neki őszintén, hogy ne haragudjon, de nem az esetem... reménykedve abban, hogy nem kezd el utána ordítani, hogy mekkora felszínes r...c vagyok.

2015. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én külsőtől függetlenül, nem igazán szeretem, ha odajön hozzám egy idegen pasi beszélgetni.

Ha az utcán történik: figyelmen kívül hagyom, megyek tovább vagy megmondom, hogy dolgom van, mennem kell

ha buszmegállóban, és nem tudok "elmenekülni": röviden válaszolok, reménykedve, hogy hamar lekopik

2015. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

A szituációtól is függ, meg igazából, hogy aznap milyen kedvem van. (mert nagyon hangulat ember vagyok...:/)

Egyszer például nyomult rám egy vallási fanatista, de lehet csak meg akart téríteni, nem tudom... Na ott néztem mindenkire, hogy csak mentsenek ki, senki se volt olyan kedves (mindenki idegen volt), úgyhogy az első adandó alkalommal, mikor behívtak a terembe szépen leléceltem a tömeggel, akármilyen bunkó is vagyok.

Ha normális vagy és vicces, akkor végighallgatlak, nyitott is lehetek a dologra, ha nem érzem a "szikrát", akkor valami mondvacsinált indokkal megpróbálnék lelépni, vagy én is azt mondanám, hogy van barátom.


Amúgy ne vedd magadra, ha valaki "leráz", engem rendre olyankor találtak be srácok, amikor rosszabb nem is lehetett volna, pl: 5 perce halt meg nagymamám vagy épp megbuktam egy szigorlaton.

2015. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
böfögnék,finganék..és eltűnne magától
2015. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!