Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kívánom a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet? Lehet hogy viccesnek és gáznak fogjátok találni a problémámat, hiszen az is, de reménykedem hogy hasznosat is fogtok írni.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és még szűz. Hogy miért? Mert szeretem a fiúkat,párkapcsolatban élek, de egyszerűen nem tudom magam ravenni a szexre,a gondolattól is irtozok. Tudom másnak ez a normális,én is szeretném nem ezt érezni. Nem tudom mi az oka és mit tehetnék,ez eléggé rossz nekem. Kérlek Titeket ha valakivel ez előfordult már vagy tud tanácsot adni írjon!

2015. júl. 5. 06:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Amikor szuz voltam, az elso baratommal a szuzessegem elvesztese utanen se kivantam egy evig. Mindig nagyon fajt, szenvedtem. Aztan kitagultam es elkezdtem elvezni.n
2015. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Mielött csináltam volna nekem sem hiányzott. Na de utána.... ;)

Ha tartòs kapcsolatban vagy biztos tettetek már ezt-azt. Ha nem mozgat meg,akkor nem biztos,hogy a megfelelő emberrel pròbálkozol.

2015. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazatok van ,Köszönöm a válaszotokat!
2015. júl. 5. 07:48
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy rossz emberrel vagy együtt.
2015. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem vágysz még rá igazán, de ez nem gond, én is pont így voltam 20 éves koromig :) Bár én úgy gondolom, hogy még nem találtad meg azt a személyt, aki iránt eszméletlenül vonzódnál és szerelmes lennél, mert akkor nem bírnád ki, hogy párkapcsolatban vagy és nincs testiség. De ne aggódj tényleg, egyszer valaki "elindítja" ezt nálad, és attól kezdve nem irtózással fogsz rá gondolni :D
2015. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szeretem,jó vele lenni,csak nem hoz lázba szexuálisan,de sosem hagynám el. Lehet az is "probléma" hogy túl nagy neki és ez jobban elriaszt. De majd ráveszem magam,igaz nagyon erőltetett lesz,de hátha utána megváltozik a helyzet. Erre gondoltam. Csak mikor odakerul a sor olyan nehéz rávenni magam. :(
2015. júl. 5. 08:02
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Tuti nem masztiztál még soha -.- emiatt vagy ilyen kislányos.
2015. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem tartom magam emiatt kislányosnak. Kepzeld hogy de ! Mellesleg főzök,mosok,takarítok ,másfél éve vagyunk együtt,együtt is lakunk. Szeretnénk majd gyereket is. Ő dolgozik,én is,közben levelezősön tanulok.Mindent elmondtam neki,az erről szóló érzéseimet is,amiről nem tehetek. 100% osan elfogad és megért és türelmes. Akik ismerik is azt mondják (fiúk is) hogy kevés ilyen pasi van. Sajnálom is emiaatt,hogy minden működik,kivéve ez. Nem mondom hogy nem csinálunk egy két dolgot. Nem a te hibád hogy ezt irtad hiszen nem ismersz és valoban ez is lehetne a gond amit irtál,de sajnos nem ez a baj mert ilyennel nins gond.
2015. júl. 5. 08:58
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Csak nem azt akarod mondani, hogy felnőtt, komoly nőnek tartod magad?

Na ne röhögtess:D

2015. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mert szerinted akinek valami gondja van ..az már nem érezheti magát lassan 21 évesen felnőttnek? Engem egyéb okok miatt anyuci apuci nem tart el,elég korán meg kellett tanulnom önállónak lennem sajnos.
2015. júl. 5. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!