Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelenthet az, hogy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, hogy rossz helyen keresgélek?

Figyelt kérdés
Mégis hol keressen az ember, ha neten, tömegközlekedési eszközön, utcán, parkban, buszmegállóban, kávézóban, könyvtárban szinte mindenhol próbált már ismerkedni, de mivel alacsony és minden lány szerint rémesen ocsmány, ezért soha nem kapott egy pozitív visszajelzést sem. Mégis merre van az a hely, ahol egy magamfajta törpe és ronda férfire a szerelem vár?

2015. júl. 5. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Elmondom neked,hogy sehol nem veszik jó néven,ha nem születtél helyesnek a nők a közeledést.Szóval teljesen mindegy hol vagy mikor keresed,a felszínességükkel nem tudsz mit tenni...
2015. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
nekem is ezt mondják mindig igazad van ! kedves kérdező nem ezen a bolygón vagy esetleg egy másik életben ha helyesnek és magasnak születsz!
2015. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

A "rossz helyen keresgélsz" kifejezést itt nem fizikai helyre értik az emberek (mint könyvtár, metró, satöbbi), hanem egy bizonyos körre- mondhatnánk úgy is, hogy rossz emberek között keresgélsz.


Sokszor leírtam már a véleményem ezzel kapcsolatban, de most is megteszem: szerintem ránézésre hátrányos helyzetű embereknek nem érdemes olyan módszerekkel próbálkoznia, amiknél az első benyomás, a külső dominál. Nem leszólítani meg nem társkeresőn nézelődni. Hanem társaságba beolvadni, ott megismerni valakit, és szépen lassan kölcsönösen egymásba szeretni. Ha elsőre nem jön össze, majd összejön sokadszorra. De biztos vagyok benne, hogy ennek több értelme lenne, mint random lányokat leszólítgatni az utcán, főleg, hogy mint mondod, szépségben nem vagy a toppon.

2015. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Ez még rosszabb stratégia. Nem akarok társaságot, nem akarok társaságba járni, nem akarok felesleges időt beleölni abba, hogy olyan emberekkel legyek együtt, aminek nem sok értelme van. 2 embernél nagyobb társaság számomra már megterhelő, és gyűlölöm.
2015. júl. 5. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem először a pszichológussal kéne futnod pár kört, utána visszatérni erre a nő-kérdésre.


Amúgy meg az is lehet, hogy csak rossz embernél próbálkozol. Ti, férfiak hajlamosak vagytok keseregni, hogy nem kelletek senkinek, meg a nők felszínesek, de közben észre sem veszitek a normális, átlagos lányokat, csak a dús keblű, szőkített divatbabákra buktok.

2015. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A "rossz helyen keresgélsz" csak egy vigasztaló mondat a ronda fiúk/férfiak számára. Ha ronda az ember akkor teljesen mindegy, hogy kinél, hol,hogyan próbál ismerkedni. Egy társaságba is bekapcsolódni és ott próbálni meg valakit megismerni, az is kb. annyit ér, mint halottnak a csók.
2015. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ma 15:11 így van 1 alacsony ronda pasi akár hol ismerkedhet úgy se fog párt találni
2015. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5: Én pont egy sima átlagos vagy az alattira vágyom. Nagyon szép nőknél soha nem próbálkozom, mert alapból halott ügyre minek vesztegessek időt/energiát?
2015. júl. 5. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell mindig ezzel a rondassággal jönnötök. Fogjátok már fel azt, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik és mindenkiben van valami szép.

Tudod mi a bajotok? Nincs egészséges önértékelésetek és állandóan megakartok felelni, ha magabiztosabbak lennétek szebbek lennétek női szemmel, de a picsogás rohadtul nem férfias. Amúgymeg a nők nem annyira vizuális típusok mint a férfiak, csak az önsajnáltatást utálja mindegyik.

2015. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"csak az önsajnáltatást utálja mindegyik."


100%!!!!

Ez így igaz. Azt viszont még az első mondat előtt kiszúrjuk.

2015. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!