Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyek, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a barátotok azért nem féltékenykedik, mert nem is nagyon érdekli, hogy mit csináltok?

Figyelt kérdés
Kicsit részletezném a helyzetet. Bár alapvetően nem tetszik neki, ahogy pl. a férfi barátaiddal viselkedsz, és ezért nem is akart veled összejönni, viszont ahogy kicsit jobban megismert, beléd esett, és összejöttetek. A kapcsolatotok amúgy teljesen jó, nincs gond semmivel se, de valójában nem vesz komolyan a magatartásod miatt, így nem is érdekli, ha pl. flörtölsz másokkal.
2015. júl. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem féltékeny akkor nem érdekli mit csinálsz vagyis közönyt érez irántad.

Szóval kb. mint az emeleti szomszéd akit nem érdekli hova mész és kivel.

2015. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel egy gondom lenne: "alapvetően nem tetszik neki, ahogy pl. a férfi barátaiddal viselkedsz"

Ha valami nem tetszik, akkor mondja el, beszéljük meg. Sokkal tisztább helyzet, mintha feltételezésekből indulnánk ki.

Egyébként ha nem féltékenykedsz, akkor mégis miből kéne észrevennie, hogy valami nem tetszik?

2015. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarja korlátozni, megváltoztatni a lányt, mert tudja, hogy úgysincs semmi értelme, és csak feszültséget szülne. Így viszont jól elvannak a kapcsolatban.
2015. júl. 12. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én például finoman szoktam flörtölni másokkal. DE! Ha van párom, akkor előtte nem! Megtisztelem azzal, hogy a viselkedésemmel is kifejezem, hogy együtt vagyunk, és nem más pasikkal foglalkozom. Szóval egyáltalán nem mérvadó, hogy a kapcsolat előtt hogy viselkedtem, és azóta hogy viselkedem.
2015. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos,engem pl. nagyon zavarna az,hogy a magatartásom miatt nem venne komolyan. Viszont,ha egy kapcsolatban probléma adódik,akkor azt jobb megbeszélni szerintem,mint elhallgatni. Ha pedig zavarja a viselkedésem,akkor azt nyugodtan megmondhatná,és akkor próbálnék rajta változtatni.

Azt pedig elég nehéz újra elérni,hogy ha valakinek eljátszák a bizalmát (és nem tud már komolyan venni téged...)hogy minden a régi legyen. Véleményem szerint iszonyú nehéz újra valakinek a bizalmába férkőzni! Újra elérni azt,hogy komolyan vegyen...nem kis munka,és rengeteg idő kell hozzá. De nem lehetetlen.

Az mondjuk egy kicsit fura nekem,ha nem féltékeny,mert ez olyan érzést kelt bennem,mintha nem lennék fontos neki. Mert ha egy kicsit is szeret engem akkor védelmeznie kéne,és ha mással vagyok ő előtte akkor éreznie kellene valami féltekenységet,mert mással vagyok szerintem!

2015. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 3: Ez nem korlátozás, de ha nem jelzed, hogy valami rosszul esik, akkor ne csodálkozz, ha nem veszik figyelembe az igényeidet, és szépen elpapucsosodsz...

Lehet, hogy a nő simán figyelembe tudná venni, hogy zavar, vagy éppen meg tudnátok beszélni, és megnyugtatna, hogy semmit nem jelent számára, stb. stb. stb. Sokféle forgatókönyv létezik, de TE már eldöntötted, hogy a másik felet kihagyva "lesz*rod".

2015. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2015. júl. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!