Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőkről mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőkről mik a tapasztalatok? Működőképes a dolog? Ez milyen bemutatkozás lenne?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet ott párt találni? /Nem csak szex, azt a könnyűvérűektől manapság bárhol megkapja az ember./

Nem csak ott próbálkoznék, hanem csak egy alternatíva lenne, eggyel több mód.


A megírt bemutatkozásról elsősorban nők véleménye érdekelne (főleg 19-29 éves korosztály, de a többiek is nyugodtan írjanak), és nem utolsó sorban férfitársaimtól is elfogadok építő jellegű kritikát.


Próbáltam lazára de ugyanakkor célzottan leírni, mit és kit keresek, íme:


"Szia!



Állítólag egy társkeresőn 99,9%-ban a képek döntenek, azért firkálok ide is valamit, mert ha ezt elolvasod, az már azt sugallja, hogy te sem felszínes ismeretségre hajtasz!


Nos... mivel az első benyomás különösen fontos egy nőnek minden tekintetben, így bele is csapnék a lecsóba:


Rólam annyit kell tudni, hogy egyelőre szakmai meló hiányában most eladó vagyok egy boltban. Közben persze pályázgatok, igyekszem szinten tartani és képezni magam szakmailag, de valami addig is kell, hisz a munka nem szégyen.

Szabadidőmben szívesen járok színházba, biciklizek vagy biliárdozok. Csípem a művészeteket, rajzolni és festeni is tanultam. Szeretek kirándulni, imádom az állatokat - főleg a kutyákat -, a napsütést és a Görög tengerpartot.

Nyilván sejted, hogy azért vagyok itt, mert jó lenne már egy társat is legalább így, de lehetőleg ezeknél jobban imádni.


A jelöltemmel kapcsolatban annyi, hogy az előbb említett dolgokat akár mindet szeretheti ő is, vagy fakultatívan válogathat közülük. Mondjuk az sem baj, ha egyik sem jön be, majd keresünk más közös pontot! ;)

Egyéb különösebb kitétel nincs, amit leírhatnék ide. Egy vázlatot találsz az ideál menüpontban, de ne szegje kedved, ha nem vagy benne, vagy egy-két dolog nem stimmel, mert mint mondtam, az csak egy vázlat.

Külsőre azért is nem adhatok pontos leírást, mert úgy gondolom nem az a leglényegesebb. Persze legyen helyes (ez ugye egyedi, kinek mi a vonzó), igényes magára, két lábbal a földön járó, rendes nő. Az extrém esetektől eltekintve nincs csúnya ember, csak mindenkinek más az ízlése, ezt el kell tudni fogadni. Furcsa lehet ezt olvasni, hogy nem a külsőt rögzítem, de sajnos az változik. Én sem leszek mindig ilyen jóképű, sármos fiatalember, de a szerénységemet igyekszek majd megtartani.


Ha arra jutottál, hogy érdemes írnod (vagy ha én küldtem előbb füstjeleket, akkor válaszolnod), abban az esetben örömmel váltok veled pár levelet.

Utána meg ha úgy alakul, elmehetünk együtt jeget aszalni vagy tortát hegeszteni, és közben dumálunk egy jót személyesen is! ;)



Pusszantás!"


Oltást nem kérek, a kötelezőeken túl vagyok, a többit meg elrendezem a háziorvossal. Kulturált válaszokra vagyok kíváncsi!


27/F



2015. júl. 16. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne "csípd" a művészeteket és ne "pusszantással" köszönj el. A többi teljesen rendben van.
2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez de aranyos!! :)

Szerintem ne fűzz sok reményt az internetes társkeresőkhöz, mert rengeteg ember nem annak adja ki magát, aki. Másrészt, szerintem sokkal megnyerőbb összefutni valakivel csak úgy spontán az utcán,kávézóban.

A bemutatkozásodban megragadta a szemem, hogy a munkáddal kezdted el, nem pedig a hobbikkal, vagy azokkal a dolgokkal, amik neked tetszenek..miért?

Remélem megtalálod akit keresel és megtartod ezt a csodás humort is :)

Sok sikert!

19/L

2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért kezdem a munkával, mert nem szeretném tudatni, hogy nem egy naplopó vagyok - bár alternatív energiákból írtam a szakdolgozatomat, és az egyik ilyen ugye a napenergia, így még remélem leszek "naplopó" - , aki el akarja tartatni magát egy nővel.


S tényleg úgy gondolom, hogy nem a munka a szégyen, és hogy meg akarok állni a saját lábamon.


A hobbikat azért vettem bele, mert ha már veszi a fáradtságot, hogy végigböngészi a kis novellámat, akkor már kapjon egy körülbelüli képet róla, hogy miféle vagyok. ;)

2015. júl. 16. 23:02
 4/17 A kérdező kommentje:
"mert szeretném tudatni"
2015. júl. 16. 23:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A hobbival semmi baj.. De úgy látszik te nagyon becsületes vagy :) Azért írtam, hogy miért kezdted a munkával, mert sokan meg sem említik, nem hogy még azzal kezdjék.

Hatalmas tisztelet :)

2015. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A pusszantást hanyagold, a többi szerintem jó lesz! :))

A személyiségeddel szerintem nincs próbléma, teljesen megnyerő kis bemutatkozást hoztál össze.


Remélem, hogy sikerül egy rendes lányt találnod!


23/L

2015. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Rakás szar az egész, hasznavehetetlen.

Azonkívül erőltetett.

Szerintem messzire kerüld el őket.

2015. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
90%

Most komolyan azt hiszed, hogy ezt bárki elolvassa majd egy társkeresőn? Remélem tudod, hogy karakterlimit van a legtöbb bemutatkozórészében....Amúgyis a képek alapján döntenek...

25/F

2015. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nyílván nem mindenki fogja elolvasni, de én nem is mindenkire pályázok. Aki meg egy képből el tudja dönteni, hogy milyen ember vagyok, az vagy valami látó, vagy egy előítéletekkel élő, akit én nen tartok méltónak arra, hogy megismerjen. Szóval ezt a bemutatkozót egyfajta szűrőnek is nevezhetjük.


Ha valamit nagyon utálok, az az, hogy valaki a külsőségek alapján alkot véleményt valakiről.

2015. júl. 17. 10:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsők írták, pusszantás felejtős.


love.hu-t és társait kerüld el, mert az élettől is elveszik a kedvedet.


Képet mellékelj a szöveghez.

2015. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!