Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen full egyedül vagyok. Nincs se haverom már se barátnőm. Egész hetem a munkáról szól, hétvégén meg mikor itthon vagyok nem tudok magammal mit kezdeni. Hogy találhatnék én így bárkit is ha munkám miatt hétköznap nincs időm?

Na meg aztán amúgy sem vagyok az a nagy éjszakákat élő pasi. Inkább mozi meg ilyenek. De egyedül elég rossz.



2015. júl. 18. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk, mennyi idős vagy?
2015. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23.
2015. júl. 18. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
én :(
2015. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? :) én beszélgetnék veled.
2015. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szolnok! :)

Nekem valamiért nem enged privátot küldeni :(

2015. júl. 18. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, bár én szívesen mozdulok ki éjszaka. Viszont a mozit annyira nem szeretem :) Budapesti vagyok, aki szeretne, írjon nyugodtan.


21/F

2015. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Masni90 válasza:
Nagyon sokan ismerkednek társkereső oldalakon akik hasonló cipőben járnak mint te. Ajánlom a Badoot vagy Loveboxot.
2015. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves barátom, nálam is ugyanaz a helyzet, mint tenálad: se haver, se nő, csak a nagy büdös semmi. Hétközben tanítok az otthonomtól kb. 120 km-re, ahol szintén semmi kilátás arra, hogy bárkit is találjak; hétvégén meg jobb híjján segítek a ház körül. Hidd el, én aztán tudom mi a magány: 10 évig szerettem egy lányt (osztálytársak is voltunk egy darabig), aki ott vert át, ahol és amikor nem szégyelt-azóta a kapcsolataim a nőkkel megmaradt csak a beszélgetések szintjén, semmi több, még csók se. Még csak 25 vagyok, de úgy érzem, lassan be fogok golyózni, annyira megöl a magány.
2015. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajjajjj. Nem sok barátom van, nem kedvelem a felszínes haveri társaságokat. DE, ők messze vannak, nem tudunk eljárogatni.

Kisvárosban élek, minden fűszálat láttam már. Van kocsma és diszkó. Egyiket se szeretem.

Van nyugdíjasklub is....

Fogalmam sincs hol kéne itt ismerkedni. Utálok egyedül aludni.:)

2016. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!