Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen egy ideális pasi akivel összejönnétek?

Figyelt kérdés
Őszintén kérem hiába vagyok kedves hűséges segítőkész nem kellek a kutyának se eddigi kapcsolataim átmentek kihasználásba . Bírták hogy rám lehetett mindig számítani s mindig én jártam porul .
2015. júl. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Megbízható, jó humorú, kicsit bunkó, olyas valaki aki nem fél az élettől :D Külsőre nem tudom megfogalmazni.
2015. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt megkapod azt az elcsépelt közhelysorozatot, hogy "nem számít a külső, csak legyen kedves és humoros meg legyen odaadó, más nem kell".
2015. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát őszintén odaadásommal semmi baj megbízhatóságommal se . Kinézetelemmel se sok lány barátom van de megragadok a helyes lányoknál barát zónába mindig, s kifogom azokat akik kihasználnak mert unom s baj ha szemükbe a végén megmondtam a magamét... ami a szívemen az a számon ha mondok valamit megtartom...
2015. júl. 19. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze számít, hogy kedves meg aranyos legyél de a kinézet is sokat dob. Ráadásul manapság egyre több lány csak az okos pasikat keresi. Emellett lehetsz gazdag is az se árt de az nem tartozik a fontos dolgok közé hacsak nem anyagias libát keresel :D
2015. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: elmondod, h merre vannak ezek a csajok, akik az okos pasikat keresik? :) mert a mai hülyékhez képest egy istenverte zseni vagyok ám, és nem vettem észre, h nagyon az okosakat keresnék.
2015. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már több verzióban fel lett itt téve.

Ezért erre nem válaszolnék, mertt már többeknek megírtam. Viszont attól, hogy segítőkész vagy és hűséges még nem biztos, hogy szexuálisn vonzó vagy egy nőnek, vagy eszed is van (akkor nem lehetne vég nélkül kihasználni). Azt tanácsolom, hogy amelyik nő megpróbél kihasználni, azt ideje korán koptasd le. Mert ettől a 2 jelzőtől még nem lesznek sikeres kapcsolataid. Te is biztos többet vársz el egy nőtől, minthogy segítőkész legyen, vagy tudjon főzni. Nyilván elvárod, hogy ne legyen buta, legyen igényes, vonzó, stb stb.

2015. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért Kérdező, figyeld meg, hogy kerülik kínosan a "gazdag" melléknevet a felsorolásból :D Képmutatás a köbön.

A #4 válaszadó legalább őszinte volt, neki adtam is zöld pacsit!

2015. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is egyetértek a 4* válaszadóval kitűnő tanuló vagyok az érettségim lazán meglett pénzem is van vállalkozásom is már igaz közös apummal de remekül működik s nagyon is jól bár dolgozom eleget h tényleg majd egy családot kényelmesen s jó körülmények között tudjak eltartani... saját házam is már fel van építve ( félreértés ne essék nem vagyunk hú de gazdagok sokat köszönhetek apumnak de azért amit elértem azért megszenvedtem s fiatalkorom ellenére eleget haladtam s a kemény munka nálam reggel 4-5 tól este 9 tart ) (privit kérlek ne írjatok) kinézetelemmel semmi gond bárhol megyek vagyok bárkivel találkoztam mindig felismer -lányokra értettem ... lehet nem vagyok az az azonnal odamegyek egy csajhoz s huh bevetem magam ezerrel nekem nem megy valahogy engem nem igy neveltek nem megy ez a flegma lekzelő szöveg szeretem a tisztességet s megadom a nőknek azt a tiszteletet amit megérdemelnek ( már amelyik megérdemli). De szerencsém nincs a szerelembe :P mindig leragadok barátnál fura keresnek is hiába kezdeményezek sosem jön össze s mondjam úgy nem rajtam múlott. Olyan nagy baj ha egy lányt elhívok valahova beszélgetni meginni egy üdítőt? Vagy csak akkor jönnek el velem ha összefutunk valahol vétetlenül?... hallatom eleget olyan holnap hívj fel felhívom nem veszi fel... írhatok nem válaszol de ha személyesen összefutunk olyan kedvesek h dőlnek fel... De ha komoly dolgot szeretnék ha tényleg már ugy érzem h a másik fél is akarja akkor mindig kihátrálnak (majdnem mindig ez leginkább az utóbbi időre vall...) Lehet túl megkomolyodtam? - mert vállalom a felelősséget szavaimért és tetteimért? s vannak céljaim amit megakarok valósítani? nem tudom de elment a kedvem ...
2015. júl. 20. 20:32
 9/10 A kérdező kommentje:
S eszem is van csak szeretik kihasználni azt h szeretek segíteni másokon de nálam is megvan egy határ aki azt kezdi feszegetni annak kalap... főleg ha direkt csinálja...elnézést a hosszú szövegért..
2015. júl. 20. 20:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyik kapcsolatom se ugy indult hogy hű de kihasznállak de kezdtek egy idő után visszaélni vele..
2015. júl. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!