Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 visszautasítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 visszautasítás után miért kell hogy legyen még az embernek önbizalma?

Figyelt kérdés
Nem lenne itt az ideje feladni?

2015. júl. 25. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy csajoznod KELL, teljesen a te privát döntésed.
2015. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
20%
Mert 20 az semmi.
2015. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

20? Ne viccelj, az semmi :)

Van olyan haverom, aki kifejezetten nem jóképű, esetlen is és sokszor hülyeségeket beszél, ő egy buliban kap 20-40 visszautasítást, de nem adja fel. Ha 50-szer elküldik, akkor 51. alkalommal jár sikerrel. Mindig csajjal megy haza, és hosszútávú kapcsolata is volt már.


Egy tudós is gondolj bele, mennyi kísérletet végez el, mire használható eredményre jut, és ő sem tudja előre, hol a vége. Mégsem adják fel, és ennek köszönhető, hogy van áramunk, autóban ülünk, stb.


Önbizalmad mindig kell, hogy legyen, persze megingások nyilván beleférnek. De ha egy csaj utasít el annak az önbizalmadra semmilyen hatással nem kellene, hogy legyen, mert az senkinek sem a hibája, hogy nem tetszel neki. Attól te még - remélhetőleg - normális e,ber vagy.

2015. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"egy buliban kap 20-40 visszautasítást"


Jó nagy buli lehet, ha ilyen sokan vannak. És gondolom akkor 10 percenként visszautasítja valaki.

2015. júl. 25. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Miért kell? Nem kell,és aki érzékenyebb személyiségű,annak kevesebb is elég ehhez.

Én nem tudom hányszor utasítottak már vissza,de én belefáradtam az egészbe.Úgy,hogy ráadásul egy csók sem jött még össze soha.

Attól függ,hogy bírod.

24/F

2015. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ki mondta, hogy kell legyen? Nem kötelező :-)
2015. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Jobban jársz, ha feladod, mielőtt a nők teljesen a földbe döngölik az önbecsülésedet. Kb. minden nőnek ugyanazok a pasik tetszenek, tehát ha már 20-an elutasítottak, kizárt, hogy a 21.-nél sikered leyen.
2015. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Hol kaptad ezt a 20 visszautasítást?


Neten ismerkedsz, ahol a nők százával kapják a leveleket, és igazából idejük sincs a 2/3-al foglalkozni?

Szórakozóhelyen ahol a hangos zene miatt vagy jól nézel ki, vagy sosem fogod tudni kamatoztatni a beszélőkédet, ha inkább az a megfelelő?


Próbálod jól belőni a kategóriát, akihez odamész? A suli/buli/melóhely legjobb női értelemszerűen a legjobb pasikra várnak, de ettől még van bőven kedves, csinos, okos nő a világon.


20 elutasítás még semmi, inkább változtass a helyszínen, és eseményen, hogy hol próbálsz ismerkedni

2015. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

taktikát kell váltani.

ha nem vagy jóképú akkor nem elég a sármőr-módra a szemöldöködet mozgatni mert 100+1 pasinak ez jobban megy.....ha nem vagy elég bunkó(rosszfiúimidzs-művelő) akkor kár játszanod az agyad mert az arra vevő nőket is elfogyasztják előled.

azzal főzz amivel tudsz....hívd meg a csajt erre arra amarra szal költs rá...meglepődsz mennyire hatásos tud lenni.

ha valaki meg azt mondja hogy de ez "nem szabályos" azzal állíttass össze egy szabálykönyvet, cserébe viszont ő garantáljon egy vállalható kaliberű csajt...ha nem tud akkor tartsa meg magának a mondandóját

2015. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Annó én is oda jutottam mint te. Aztán elegem lett, lesz@rtam a csajozást, 3 év alatt összeszedtem magam a padlóról, és most már 1 embernek se engedem, hogy belém rúgjon!
2015. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!