Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval akit előttetek zsinórban 20an utasítottak vissza?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha mindenkinél bepróbálkozol, aki alatt csak pina van, az nem egy vonzó tulajdonság. (Úgy kéne csinálnod, hogy anélkül leolvasod hogy bejössz-e neki, hogy megkérdeznéd.)
2015. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha minden nőnemű lénynél bepróbálkozik válogatás nélkül csak hogy puncihoz jusson azt sztem senki nem nézi jó szemmel, ilyenkor úgy érezheti magát az ember, h nem is ő miatta akar ismerkedni, csak egy lyukat lát benbe amit betömhet.
2015. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem. Mert valoszinu ezt az infot a pasitol tudnam ami azt jelenti hogy nekem "sirdogalt" hogy senkinek sem kell o...

Nekem meg egy kis nyifinyafi nem kell :)

22n

2015. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: Tegyük fel, hogy nem tőle tudtad meg és az ismerettségi körödből is visszautasították öten.
2015. júl. 25. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

ha tudják a lányok hogy 20-an utasították el akkor veszett ügy. a nőknél ugyanis legalább annyit számít a referencia mintha álláspályázatról lenne szó. "ilyen sok nője volt??? hát akkor még szép hogy összejövök vele hisz ennyi nőtársam nem tévedhet!"

amúgy itt némelyeknek fogalmi gondjai vannak az ok- okozattal. szerintetek más (sikeresebb) férfi nem a pinára hajt?!

a kérdésben szereplő delikvens nyilván nem próbálozott be volna 20 csajnál ha mittudomén már a legelső igent mond. ettől még nem aberáltabb mint más férfi

2015. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
5-ös, asszem félreértelmeztél. Tisztában vagyok vele, hogy egy sikeresebb férfi is a pinára hajt, de épp ezért az ilyen az sem kéne. Nekem az kell, hogy csak engem akarjon, és ne a pinám miatt. És ne azért, mert előtte 20 másik nem jött össze neki. Így már érthető?
2015. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Egy sikeresebb férfit nem utasítanak el, így elég 1 csajnál próbálkoznia. Ugyanúgy a pinára hajt, csak nem tűnik fel.

Aki rondább, azt sokan visszautasítják és ha nem akar egyedül megrohadni, muszáj próbálkoznia többeknél, de ettől ugyanúgy megszeretheti a csajt.

2015. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor most próbálkozzanak a férfiak, vagy ne?
2015. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik, akkor igen.
2015. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Ez olyan, mint a nyuszika és a sapka. Próbálkozzon, mert ha nem, akkor töketlen, de ne is utasítsák vissza, mert akkor sikertelen pöts, de ne is szedjen fel mindenkit, mert akkor biztosan csak végig akarja dgni az összes nőt. De ha meg nem próbálkozik valaki, akkor honnan tudna tapasztalatot szerezni mondjuk az ismerkedés terén, honnan tudná, hogy mire kell figyelnie? Szóval ne legyen sok kudarc a háta mögött, ne próbálkozzon sokat, de legyen tökéletes a tudása. Nem könnyű ilyen igényeknek megfelelni...
2015. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!