Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Választanod kell az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanod kell az alábbi két lánycsoport közül, kizárólag csakis az egyik csoport tagjaival érintkezhetsz életed végéig. Hosszabb távon szerinted melyik csoport mellett lenne kifizetődőbb elköteleződni?

Figyelt kérdés

Első csoport tagjai: [link]


Második csoport tagjai: [link]


Első ránézésre ezek közül melyik lánycsoport tagjai tűnnek érettebbnek komoly párkapcsolatra, s melyik csoport tagjait találod vevőbbnek komolyabb eszmecserére? Életed végéig próbálkoznál az első csoport lányainál, s úgy érzed, lenne náluk esélyed? Előbb-utóbb biztosan komoly kapcsolatot szeretnél, és bíznál benne, hogy az első csoportban lenne hozzád illő értelmes, művelt lány? Vagy nem ítéled el a kevésbé szolicica-plázababa típusú nőket, és az ő társaságukat különben is semmitől sem feszélyezve, jobban tudnád élvezni? Úgy tapasztalod, hogy a nem feltűnő, átlagos, szolid lányokkal sokkal felszabadultabban tudnál társalogni?


2015. júl. 27. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A második képen ugyanezek a lányok smink nélkül?
2015. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ja és előnytelenebb beállítással, szar minőségű képeken. :D
2015. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Mindkét csoport ugyanolyan, ha a belső tulajdonságaikat nézzük, csak az első csoport tagjai jobban néznek ki.
2015. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
A 2.on lévők küzül egyik sem jó.Kuka.
2015. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Első csoportból csemegéznék
2015. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz kérdés, de csak azért, mert képzeld el csalódtam már nagyon pozitívan is plázacica típusú nőkben. Néhányuk jobb szándékú, kedvesebb is volt, mint az átlagosabban kinézők. Ugyanakkor mélyebb filózgatásokat a második csoportból kikerülőkkel tudtam lebonyolítani. Komoly barátnőnek a második csoportból választanék. A komoly kapcsolat híve vagyok.
2015. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy művelt legyen? Legyen szexi és dögös, az pedig az első csoport.
2015. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt szerintem egyszer már feltetted ugyanezekkel a képekkel.


Akkor is mondtam, hogy csalás, mert az első adag képet profi fotósok, profi világítással, utómunkával csinálták, a lányok pedig sminkelve vannak, megfelelő a beállítás, fodrász is látta őket.


A második adag lányairól is lehetne ugyanolyan képet lőni, csak a körülményeken kell változtatni.



Egyébként meg fogsz lepődni, de számomra a legvonzóbb lány a második sorozatban van, ennek ellenére bármelyik csappattal el tudnám képzelni, mindegyikben vannak számomra vonzóbb, és kevésbé vonzó lányok, szóval így abból választanék, ahol több a kedves lány.

2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Mennyit tesz a profi smink, és a profi beállítás...
2015. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9.nek igaza van amúgy.:)

Az 1.profi beállítások, fények, sminkek, kamerák.

2015. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!