Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez hogy van? [Leszbikus kérdés]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy van? [Leszbikus kérdés]

Figyelt kérdés

Hogy van az, hogy az összes lányos leszbikus vagy biszex lány foglalt?

Leszbikusként a lányos lányok jönnek be nekem, de az összes leszbikus fiús kisugárzású, és megjelenésük is fiús..

Most akkor nincsenek igazán nőies leszbikusok?

31 évesen még találhatok egyáltalán nőies leszbikust vagy megmaradok magamnak?..



2015. júl. 28. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Így jár az, aki a természet ellen fordul. :)
2015. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heterókból is a jó nők/pasik foglaltak, és a leszbikusok/biszexek olyan nyolcvan százaléka a lányosakat szereti. Próbálkozz társkeresőn, az a legegyszerűbb.
2015. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Így jár az, aki a természet ellen fordul. :)"

Első.. Akkor te miért születtél meg?

Az embereknek segítenük kellene egymást, nem bántani.

Másodiknak.. Nem szeretem a netes társkeresőket.. Egy csomó férfi leszbikusnak adja ki magát, így meg hülyeség felregisztrálni eleve.

Egyébként köszönöm a privátokat!

A túra tetszetős, lehet utána nézek!

2015. júl. 28. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom neked az ösztrosokk bulikat, találni nőies nőket. Teljesen nőies nő vagyok és sokáig ugyanez volt a problémám, mint neked, aztán viccből regisztráltam egy társkeresőre, ott pedig megismertem a párom. :) Szintén nőies. :)
2015. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heteróban se egyszerű ilyen nőt találni, aki nem foglalt már. Kitartás!
2015. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Pinkvanillát tudom ajánlani. Bár társkeresőnek van titulálva, inkább fórumként működik. Nagyon sok jó arc embert ismertem meg onnan, szoktak közös bulikat, túrákat is szervezni, ahol szintén lehet ismerkedni. Nemcsak párt, de sok barátot is lehet ott találni.

Ja, és persze az Ösztrosokk bulik :)

2015. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!