Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakról a legtöbb nő így vélekedik? Önbizalom növelés lenne csak?

Figyelt kérdés

,,Néhány évvel ezelőtt regiztem egy társkeresőre, mert egy barátnőm mondta, hogy milyen jó buli ez, és hogy jót fog tenni az önbizalmamnak. Már nem tudom, hogy akkor volt-e pasim, de arra gondoltam, miért ne. Viszont az nem tetszett, hogy sokan minden áron ismerkedni akartak. Biztos vagyok benne, hogy a többségünk nem azért regizik ilyen helyekre, hogy pasikkal ismerkedjen. Ezt sokan nem tudják megérteni, ezért minket hibáztatnak, ha nem válaszolunk a levelekre vagy kitérünk a találkozó elől."


Egy válasz: ,,abszolút megértem a posztolót. hogy képzelik a férfiak, hogy egy társkeresőn ismerkedni akarnak. egy TÁRSKERESŐN!!!! ISMERKEDNI!!! hát hova jut igy a világ? káoszba, anarchiába??!!


én is a múltkor elmentem egy étterembe, leültem egy asztalhoz, jött a pincér, kérdezte, mit kérek, mondtam semmit, csak jöttem röhögni a kövéreken, meg szagolni a kajákat. hát nem kidobtak? tetvek..."


2015. aug. 1. 23:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

Akit érdekel a teljes cikk:

[link]


Egyébként igen. Felmegy, kap pár levelet, hülyíti egy kicsit a népet, aztán lelép. Egy nő, ha kicsit is ad magára, akkor nem szorul társkeresőre, mert az életben sokan bepróbálkoznak nála.

2015. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszi a kisegítést. Én csak 1-2 dolgot másoltam ki onnan.
2015. aug. 1. 23:12
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a cikket sem nő írta.

Ha van is olyan nő, aki azzal a szándékkal regisztrál társkeresőre, hogy az önbizalmát erősítse, az nem fog erről nyíltan cikkezni.

Egyébként fogalmam sincs, hogy a legtöbb nő hogy viselkedik, amikor én voltam társkeresőn, akkor azt azért tettem, mert társat kerestem.

2015. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
A linkben ott egy aranyat érő vélemény, amit érdemes lenne minden nőnek megfogadnia: Minden olyan lányt/nőt, aki így viselkedik, ki kell közösíteni, mert nem ér semmit!
2015. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

#3

Őszintén, én is úgy vagyok vele, hogy a cikket nem nő írta (bár ki tudja), de ez nem változtat azon a tényen, hogy sok nő így gondolkodik. Mert azért, ha felmegyek társkeresőre, akkor látok rengeteg csinos nőt. Ne mondják már nekem, hogy az életben, vagy akár fb-n, nincs elég jelentkezőjük, ugyan már.


Arról nem is beszélve, hogy fenn vannak már több hónapja, több ezer kapott levelük van.


Egyébként, ha körbenézek a világban és látom milyen nők vannak, simán kinézem belőlük, hogy képes ilyet írni valamelyik.


Egyébként ott a kérdésben, hogy a legtöbb nő, tehát nem az összes.

2015. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én is voltam társkeresőn régebben. Jó ha minden 50. levelemre kaptam választ, pedig láttam a jelzőn, hogy megnézték a leveleimet (és nem a szia cica, jössz d.gni szöveget nyomattam). Az nem igaz, hogy az 50 ből csak 1 nek tetszettem volna, nem vagyok ronda. Vagyis akkor még kifejezetten jobb külsejű férfi voltam és jók voltak a képeim is mások elmondása szerint.
2015. aug. 1. 23:35
 7/29 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nő írta, a söpredékek még le is leplezik magukat, bár ezt eddig is lehetett sejteni, tudni, enélkül is.

Ezt lehet tapasztalni, sajnos ez a keserű valóság ezeken az oldalakon. Én óriásit csalódtam a viselkedésükben, amiről persze nem maguk az oldalak tehetnek. Nekem ez volt az egyetlen reálisnak tűnő lehetőségem, hogy lányokkal, nőkkel ismerkedjek.

3-as, ha te férfi vagy, mit tapasztaltál, amikor fent voltál? Válaszoltak a leveleidre?

2015. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

#5-nek:

Szerintem nemcsak azért vannak ún. bombanők fenn a társkeresőkön, mert egót akarnak növelni, hanem azért, mert az ilyen profilok 99%-a KAMUPROFIL.


Vagy unatkozó Pistikék hozzák létre netről leszedett képekkel (sokszor még arra se veszik a fáradtságot, hogy ne ismertebb modell képeit válasszák) és trollkodnak a sok szerencsétlennel. Vagy pedig az oldal üzemeltetői hozzák ezeket létre, hogy a kínálatot erősítsék, nehogy elpártoljanak a felhasználók (akik zömében férfiak) amiatt, hogy csak bányarémek vannak, azokból is kevés...

2015. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az önbizalomnövelős dolgot. Én ha fent voltam társkeresőn, akkor vagy elkeseredett voltam és magányos és hallgattam valakire, aki azt mondta, hogy próbáljam meg (hát, ez általában nem jól sült el), vagy lendületesen belevetettem magam a társkeresésbe komoly kapcsolat találása céljából (akkor egy össze is jött, bár nem maradtunk együtt csak majdnem egy évig, de az jó volt). De lehet, hogy én már "öregnek" számítok 30 évesen és a fiatalabb korosztály tényleg önbizalomnövelésre használja.
2015. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"a söpredékek még le is leplezik magukat"


Ezt kell kimondani élőben is! Nem pedig nyalni a hátsó felüket!

2015. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!