Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Isten megszállott követőjeként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jézus, a Messiás kérdése:

Isten megszállott követőjeként hol ismerkedhetnék 14-25 éves csinos lányokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos a vallásom tiltja a paráznaságot, ezért az egyházon kívül kellene megoldani, viszont így nehéz olyan lányt találni, aki az enyémhez hasonló értékrenddel rendelkezik. :/


25/F



2015. aug. 4. 11:33
 1/7 Las Vegas ***** válasza:
88%
10 miatyánk és térdelj a sarokba kukoricára most !
2015. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én meg nem értem, te most szexpartnert keresnél vagy komoly kapcsolatra vágysz?

Mert ha komolyra, akkor egyházon belül nézz szét, ifiben, gyülekezetben, ahova jársz. viszont ha az elsőt keresed, szórakozóhely. Esti élet csak úgy pezseg, főleg ha nagyobb városban élsz.

2015. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. nehogy komolyan vedd már, kamuzik!
2015. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Isten szolgájaként tudhatnád, hogy Isten útjai kifürkészhetetlenek. :$
2015. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Sajnos a vallásom tiltja a paráznaságot, ezért az egyházon kívül kellene megoldani"


Tehát a templomban semmi, de a templomkertben már mehet a menet?

2015. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Még a humor rovatban sem menne el ez a szánalmas kérdés. Remélem, kitiltanak az oldalról a szánalmas kérdéseiddel.
2015. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%

Kedves Jézus!

Először is, nem hiszem el, hogy valóban Te vagy a Messiás. Én egy másik Jézus nevű Messiásban hiszek, akit 2000 éve megfeszítettek, aki feltámadt, és, aki sosem követett el bűnt.

Te paráználkodni akarsz, vagy feleséget keresni? A vallás nem tiltja a szexet, hiszen a házasélet része. Azt tiltja csak, ha valaki házasság előtt több embert kipróbál, hogy mégis melyikük a legjobb.

Ha valóban Isten "megszállott követőjének", vagyis istenhívő embernek tartod magad, akkor nem próbálhatsz ki tiltott "élvezeteket". (Biztos nem ezek vezetnek az igazi boldogsághoz, mert, ha így lenne, akkor én is olyan életet akarnék élni.) Ha te nem házastársat, hanem alkalmi partnereket keresel, akkor nem vagy olyan hívő, mint amilyennek gondolod magad.

Ha félreértettem a kérdéseset, akkor pedig ezer bocsánatot kérek. Ha hívő lányt keresel, akkor ismerkedj azokkal, akik a templomotokba járnak, esetleg ifisek, antióchiások, stb.

(Még egy tanács: ne az legyen a fő szempont, hogy ő legyen a legcsinosabb, hanem, hogy a szíve és a hite legyen rendben. Persze nem azt mondom, hogy egy bányarémet kell elvenned.)

2015. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!