Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kibuktam orvosi egyetemről, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibuktam orvosi egyetemről, a fiú akivel összejöhetnék, végzős orvostan hallgató. A legjobb barátai is azok. Lennének helyzetek, mikor ez problémát okozna?

Figyelt kérdés

Gondolok itt későbbi veszekedésre, hogy idegesen a fejemhez vágná, hogy nekem nem ment az ami neki ment. Vagy pedig csak egy sima barátaival összeülős este, mikor erről beszélgetnének én pedig szégyenleném magam emiatt.

Vagy esetleg bármikor máskor.

Emiatt félek összejönni vele.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy az életében egy fontosnak tartott dolog nem ment neki, a párjának viszont ment? Lett ebből probléma a párkapcsolatában?



2015. aug. 12. 17:44
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Atyaég, te másban vagy akkor jobb, vagy csak többet kellene gyakorolnod, de ne ő miatta szégyelld, hogy kibuktál onnan, mert nem miatta jelentkeztél oda, vagy igen?
2015. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Dehogy miatta jelentkeztem.

Nem arról van szó, hogy miatta szégyenleném. Hanem arról, hogy vele sokkal többször szembesülnék vele, emlékeznék rá vissza.

2015. aug. 12. 18:02
 3/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Az lehet, de ez természetes, fogadd el magadban és ha csak nem próbálod meg újra, sokkal nagyobb lendülettel, :) akkor lépj tovább, próbáld meg magad több területen is akár még így nyári munkákon is, így láthatod mi az amiben igazán jó vagy, ahol csont nélkül sikereket érsz el. :)
2015. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy te is mint sok más ember nem létező ostobaságok alapján ítéled meg saját magadat és más embereket.


Te tulajdonképpen mibe leszel szerelmes mikor egy fiúról van szó ?


A pénzébe? A lakásába? Az autójába? esetleg az iskolai végzettségébe ?


Hallottál már emberi értékekről vagy lelki dolgokról ?

Ha már valami alapján meg akarsz határozni egy embert akkor javaslom hogy legyen ez.

És az önismeretedet is az alapján kéne össze raknod hogy milyen ember vagy, nem pedig lenézni magad mert neked nem sikerült az egyetem.


Ha most lenne párom és ilyet meghallanék tőle hogy neki sikerült az egyetem nekem meg nem úgy ba.sznám ki a pi.csába hogy a lába nem érné a földet és megmondanám neki hogy ba.sszál a bizonyítványoddal te köcsög, úgyis te fogsz megdögleni orvosként elsőnek ha valami járvány üti fel a fejét és meg is érdemled.

2015. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj igazi orvoslást! Na attól fel fog rád nézni. :)
2015. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fel kell még dolgoznod azt, hogy "kibuktál" az egyetemről, és emiatt agyalsz ezen. Ne legyen kisebbrendűségi érzésed, a fő dolog az, hogy tovább tudsz e ezen lendülni. Másodéves orvostanhallgatóként 97 évfolyamtársammal buktam meg évismétlésre anatómiából. A mai napig életem egyik legrosszabb emléke. De azóta dolgozom már, szeretnek a betegek és meg is dícsértek a hátam mögött (szembe nem hiszem el).

Szóval-innen szép nyerni!

Amennyiben a kibukás nálad azzal járt, hogy egyetemet/szakmát váltottál, úgy lehetőséged van önmagad másik oldalának megismeréséhez és fejlesztéséhez plusz több szabadidőd lesz , amit a majdani orvos pároddal együtt tudtok tölteni.

Amiken vacillálsz és előrevetítrsz, mind lelki érettség kérdése, és ehhez ismerni kéne az illetőt! De ne gondolkozz iyesmin, ez ne tántorítson el, vágj bele a kapcsolatba!!!! ;)

2015. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, milyen érzés, engem is meghúztak anatból :S A lényeg, hogy tudd, ki vagy, mit akarsz, és miért, szóval: belülről jöjjön az önbizalmad, ne kívülről. Ha nem birkózol meg ezzel a "kudarccal" TE magad, akkor senki nem fog rajtad segíteni. Ha pedig leküzdöd ezt a kisebbrendűségérzést, ha a világ legmenőbb, leghelyesebb és leggazdagabb pasija kérné meg a kezed, se éreznéd magad kevesebbnek nála. Értsd a hasonlatot, sok sikert ;)
2015. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2017. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lehet orvosiról "kibukni"?
2017. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit fogsz ezután tanulni
2017. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!