Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, összejönnétek olyan férfival, aki már 100 nővel lefeküdt? Vagy inkább egy szűz fiút választanátok helyette?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Lényegtelen, ha szeretem és utána nem csal meg.
2015. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem tudnék egy ilyennel összejönni :(
2015. aug. 13. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha szeretem, akkor mind1.


De ha csak ez alapján kell választani, akkor azt mondom, hogy a szűz előnyösebb számomra.

2015. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is fájna a dolog, de ha tudom, hogy utána nem kefél félre, akkor elfogadnám. Ugyanúgy, ahogy a szűz srácot is.
2015. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez számítana.
2015. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

Van egy egészséges érték, ami fölött már nem tudom komolyan venni az illetőt. Ha valaki 100 nővel lefeküdt, az azt jelenti, éveken át az volt a napi programja, hogy felszedje a környék legkönnyebben kapható, legigénytelenebb nőjét egy numerára. Szerintem ez már mentális betegség, szó sincs egészséges szexuális étvágyról, vagy a csábítás öröméről, mert ennyi nő esetén legfeljebb annyira van idő, hogy "Cső, kő' kóla?"

Attól nem félnék, hogy megcsal, mert ezek után bárki kiégne, és többet nőre sem tudna nézni. Nekem pedig nem kell a lerágott csont, amit előttem a környék legigénytelenebb női kaphattak meg a két szép szemükért. Nem tudok komolyan venni ilyen mentalitású férfit.

A szűz fiúban ott a potenciális lehetőség, hogy később megcsal, mert ki akarja próbálni, milyen mással, vagy tapasztalatlanságából adódóan elkövet olyan hibákat, amire rámehet a kapcsolat, mégis inkább ő, mint az első.

2015. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

"Attól nem félnék, hogy megcsal, mert ezek után bárki kiégne, és többet nőre sem tudna nézni."


Már a 60. nő is ugyan ezt hitte. :D

2015. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy igazad van.. de én már a 60. sem szeretnék lenni, nem érdekel az, akit bárki megkaphat. Elfogadom, hogy a férfiaknak van múltja, és általában kicsit hosszabb, mint nekem, de azért aki 10-15 (max 20, de az már nekem extrém) után sem tud megállapodni, azzal nem hiszem, hogy egyezik a felfogásunk. Azért ennyibe is belefér pár hosszú kapcsolat és némi ifjúkori kicsapongás..
2015. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő a századost választaná, hiába kamuznak. Persze a külső fontosabb, de nyilván sokkal jobban is néz ki az, aki már 100 nőt megdugott, mint aki egyet sem.
2015. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

# 9


Olyannal ugyan még nem találkoztam, aki 100 nőt dugott, viszont olyannal igen, aki már több, mint 40-et (kapcsolatban voltam vele egy ideig). A mostani barátom viszont szűz volt, és nekem jobban tetszik külsőre is, mint az exem, aki több mint 40-el volt, belsőre pedig még inkább.

Ja, és az ágyban is jobb, az pedig, hogy nem volt egyetlen exe sem, és nem égett ki, nem dugott össze-vissza, hanem első lehettem neki, kifejezetten plusz pont.

2015. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!