Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma randizni fogok egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma randizni fogok egy fiúval. Még is hogyan álljak pozitívan az egészhez?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csalódások értek fiúkkal kapcsolatban. Interneten ismerkedtünk meg láttuk egymás képét, telefonon is beszéltünk, azt mondta ez alapján kedvesnek, és szépnek tart. De magamban még sem vagyok biztos, szerintem én nem fogok neki tetszeni.
2015. aug. 14. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen öltözz fel amit csak tudsz tegyél meg hogy a randira nagyon szép legyél, moss fogat. Ha az elején igy állsz hozzá akkor ne akarj találkozni senkivel. Csak bizz magadban!
2015. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De magamban még sem vagyok biztos, szerintem én nem fogok neki tetszeni."

Az a baj ha ezt sugárzod akkor így is lesz...ez baromira érezhető kisugárzás és megmérgezheti a randit...

Inkább hidd el, hogy szép vagy mosolyogj, légy lazább...


22F

2015. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Látom, a tegnapi kétségeid még ma is élnek.

Ne félj ennyire ettől az egésztől, nincs miért. Ha valami esetleg nem sikerülne a randin, például nem tartana szépnek élőben, akkor mi lenne? Tudom, hogy rossz, de Te mindent megtettél, kihoztad magadból a maximum, így állj hozzá.

2015. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz rajta, az első randi fontos, de inkább állj hozzá úgy mintha egy barátoddal találkoznál akit régen láttál. Ne várj semmit tőle, ez csak ismerkedés..nincs mit izgulni rajta, mert ha nem jön be, mész tovább...
2015. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd már meg, mi lett a vége a randinak :)
2015. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Még is hogyan álljak pozitívan az egészhez?"


Khmm...


"Ma

randizni

fogok

egy

fiúval."


Kell ennél több? :)

2015. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!