Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem sikerul az ismerkedes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerul az ismerkedes. Miert van ez? Olyan mintha minden leszbi kihalt volna vagy csak engem kerulnek. (bov. Lent)

Figyelt kérdés

Sose sikerult az ismerkedes vagy nem volt tul szimpatikus vagy tul ra menos vagy csak szimplan nem az esetem.

Tudnatok tanacsot adni h hol ismerkedjek?:( teljesen remenytelen vagyok: ( 17/L/L



2015. aug. 14. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt menni fog majd a privátokban, amiket kapsz, csak ne felejtsd el, hogy ezek az emberek leszbikus nőnek fogják kiadni magukat, miközben pecse lesz a menyasszony jelöltnek. :D
2015. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt csak leszbikkel ismerkedtem de egyik se volt az esetem:) es egyik se adta ki magat.

De a kerdes az volt h valaki vlami tanacs v oldal v valami

2015. aug. 14. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
eropolis.hu
2015. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irj nekem! 18L/L
2015. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-eske! Magadról írod ezt ugye....?
2015. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pinkvanilla
2015. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 wasp7 válasza:

Ismerem az érzést, de nyugi nem halt ki senki. :D Személyesen nekem sem jött még be a dolog... csak flört a buszokon meg metrón, tovább nem jutottam. Egy ideje labrisz.hu-n nézem az ismerkedős fórumot, ezt tartom a legjobb oldalnak. Csak az a baj hogy ilyen te meg én korúak ritkán írnak. D: De azért akad egy-egy, akivel már mehet is az e-mail csere, meg első randi, jó esetben.

17/L/L

2015. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aki szeretne nyugodtan irhat szivesen ismerkedek :)

Lanyos lanyok elonyben:)

2015. aug. 15. 22:49
 9/9 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkedem.


30/L

2019. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!