Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy itt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy itt van a kutya elásva? 25N

Figyelt kérdés

Minden klappolna, de szerintem nem merne kapcsolatba kezdeni velem a srác, mert idősebb vagyok nála...


Igazából az élet hozta így, sőt, mostanában gyakran hozza így, talán mert fiatalabbnak látszom a koromnál. Sosem állt szándékomban fiatalabb fiúval összejönni, bár 1-2 év nem is jelentene semmi gondot, nála -5 se (de ez csak az ő esetében, nagyon érett), mert nagyon megkedveltem.


Viszont valószínű a családja nem fogadná el, bár azt tudják, hogy barátok vagyunk. Ő meg elégé önbizalom hiányos, próbál megfelelni az embereknek...Így elégé bukta a dolog.


Szerintetek felszínes vagy jogos, ha emiatt nem jöhet össze komolyabb dolog köztünk?


2015. aug. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért nem jöhet össze, mert idősebb vagy, hanem mert ő másoknak akar megfelelni, nem pedig magának.
2015. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Egyiket se mondanam, hogy felszines vagy jogos. Nem tudjuk milyen csaladbol, kozegbol jott a srac, Bpen batran elandaloghattok, de falun meg mindig sokaknak begyoposodott a gondolkodasmodja, dtb.

Egyebkent ha egesz eleteben megfelelesi kenyszer volt a csaladja fele, akkor szerintem nem olyan meglepo, ha ezt nem dobja el egy kapcsolatert, ami lehet csak par honapig tartana, es tonkreteheti a baratsagotok es a szuleivel apolt viszonyat.

2015. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még mindig nem kattantál le erről a témáról kérdező? :D Már nem egyszer írtad ki. Mindegy. Ha akart volna, már rád startolt volna. Megsúgom, általában a nők hülye teóriája az, ha valaki fiatalabb, esélyt sem adnak neki. Nálunk férfiaknál ez nem játszik. :)

Kicsit töketlen a srác, ez az oka, nem a kora miatt nem mer lépni. Kérdés: kell-e neked egy töketlen srác?

2015. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos ott van egy kutya elásva de hagyd a p i csába,keress egy tökösebbet.
2015. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!