Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek arra hogy ők menjenek először randizni egy lányhoz? Miért vannak felháborodva ha nekik kell először több km-t utazni?

Figyelt kérdés
Szerintem egy férfinak illik menni a lányhoz és nem fordítva. Volt egy fiú akivel randiztam és még ő volt felháborodva hogy annyit nem vagyok képes megtenni érte hogy én menjek oda randizni ahol ő lakik.
2015. aug. 16. 12:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Első randira biztos nem utaznék a pasihoz. Később elképzelhető egy egyszer én, egyszer ő megoldás, de nem az elsőnél.
2015. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%

Alapesetben igazad van,de azért vannak kivételek.

Én most vagyok így egy lánnyal.Két teljes hétig hanyagolt és most találkozni akar.Azt kértem tőle,hogy ha tényleg komolyan gondolja akkor jöjjön ő hozzám,így bizonyítva,hogy mégis fontos vagyok neki.

2015. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2. ilyen estben semmi értelme a randinak. De azért az elvárható hogy az első randin egy férfi utazzon egy nőért.
2015. aug. 16. 12:12
 4/33 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismerkedtek és minden nap beszéltetek egymással?
2015. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Vagyis beszéltünk mindennap, de már nem pont emiatt.
2015. aug. 16. 12:16
 6/33 anonim ***** válasza:
28%

Óóóó, de imádom ezt a mentalistást gyerekek....

A csapból is a gender equality folyik, de amint arra kerül a sor, hogy nem csak egyenlő jogokat, hanem egyenlő terheket is kellene vállalni, máris visszahőköl a hatalmas egyenlőség és hirtelen mindenki ágyúzni kezdi a hozzám hasonlókat, mert szóvá merjük tenni, hogy az egyenlőség nem csak addig tart, amíg a másik fél előnyeit megszerezzük, hanem bizony a másik fél terheit is át kell venni, hogy egyenlőségről beszélhessünk. Te miért érzed magad különbnek, hogy el merészeled várni, hogy érted menjenek? A hazád védelme közben leszakadtak a lábaid, mert miközben gyerekeket mentettél egy tálib aknára léptél? Vagy mit tettél, amivel te ilyet el mersz várni? Kiscsillag, attól, hogy pinád van még nem vagy jogosult arra, hogy elvárd azt, hogy érted men

2015. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

...jenek, mint valami tekintetes asszonyért***

ez lemaradt

2015. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem egyik félnek sem kötelessége odamenni a másikhoz, ahogy a 6-os írta, ha más téren egyenlőség kell a nőknek, akkor itt is kapják meg.


Viszont ha két ember nem tud megegyezni, és ebből is vita van, akkor nem érdemes randizni.

2015. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát persze akkor az az egyenlőség, hogy egy lány menjen először randizni egy fiúhoz? Hát ez nem így működik. Aki ennyit sem képes megtenni nem baj, de hogy akkor én se akarok vele találkozni az biztos. Egy férfinak kell udvarolni és nem fordítva.
2015. aug. 16. 12:28
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Én mentem anno először a barátomhoz randizni, nem okozott gondot, amúgy is jobban szerettem én menni másokhoz. Szerintem manapság már nincs ilyen, hogy kinek illik ezt vagy azt.
2015. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!