Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírtam normális szöveggel 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam normális szöveggel 5 lányra facen akik tetszenek és megismerném őket egyik sem írt vissza, ez miért van? 20/F

Figyelt kérdés
Jó képeim vannak fent, szerintem nincs miért szégyenkeznem. Azt mondta több lány is hogy helyes vagyok. Nem értem higy egy nemet vagy egy bocsi de van barátom szöveget miért nem lehet kitalálni. Ehelyett inkább elolvassák amit írok és nem válaszolnak.

2015. aug. 18. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenek a nők.. csak akkor írnak vissza ha gazdag vagy , vagy nagyon jó képű. Amúgy a kutyának se kellesz.
2015. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Az ismeretlenek üzenetei nálam is külön mappában vannak. Nem is nagyon kapok üzenetet ismeretlenektől. Ha látom, hogy több hónapja vagy éve írt valaki csak törlöm ha friss megírom, hogy bocs, de hagyjon engem. Nem is értem mi ez, hogy random emberekre ráírnak? Még csak tele sem pakolom az oldalam képekkel konkrétan egy normál profilképen meg a hátteren kívül semmit nem lát ismeretlen. Adat zero mégis félévente betal 1-2 ismerkedős levél.
2015. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%
11-es, Igen! Telepatikus képességünknek köszönhetően, akár egy képről is megmondjuk, hogy gazdag vagy szegény az illető, s ennek fényében döntjük el, hogy méltassuk-e válaszra az illetőt. Fenomenális vagy, hogy van ennyi buta ember szabadlábon?
2015. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

13-as te meg ennyire nem lehetsz 1 naiv kis p1csa , bár mondjuk ki tudja, a mai nőket nem az eszükért szeretik.


Nem nehéz ránézni valaki profiljára és látni, hogy mindig a luxus kocsijában ül és azzal pózol , meg a legdrágább buli helyekeről jelentkezik be minden hétvégén. :)

2015. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Manapság az se nehéz, hogy olcsón szerezz be menőnek számító cuccokat, ha tudod, hol vásárolj, és ha valakinek jó szeme van, tud hétköznapi helyeken is olyan fotókat készíteni, ami nem tűnik hétköznapinak, no meg olcsón is lehet utazgatni. Rólam pl. feltételezték már tévesen, hogy jómódú vagyok az utazásos fotóim alapján, pedig csak villámutazásaim voltak kiváló ár-érték arányban (előtte alapos utánajárással), és sokat fotózok közben. Két kollégámról meg egy friss fotójuk alapján simán hihetné valaki, hogy Olaszországban nyaraltak, pedig csak egy céges rendezvény kapcsán egy magyar városka egyik olaszosan kialakított étterme előtt készítettek fotót, aki nem ismeri a helyszínt, simán rámondaná, hogy külföldön készült a kép. :-)
2015. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy Olaszországban nyaralsz stb.. nem vagy gazdag.

Majd ha 20 millás autókból teszed ki az állapot frissítéseket, hogy irány siófok, bulizok egyet a palace-ban ahol elbaszok 200 ezret egy este akkor talán.

Egy külföldi nyaralást semmit se jelent, egy utolsó suttyó is eltud menni ha egész évben erre spórol.

2015. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%

Hát én is azt tapasztalom, hogy a nőknek egy férfi havi fél milliós fizetéssel be van sorolva az átlagba... Pedig egy ilyen mellett már nem feltétlen kéne dolgoznia és gyereket is nyugodtan lehet vállalni.

El van k urva ez az egész világ!

2015. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

14-es, Nanana! Állíts a hangnemen!:)

Ha egy férfi csak a pénzével tud imponálni egy nőnek, az már régen rossz. Akkor a férfi sem ér többet annál a nőnél, amelyik erre bukik.

2015. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
# 16/18 Időpont tegnapelőtt 22:47 - Látom, te sem szerettél olvasni és nem az irodalom órák voltak a kedvenceid. Fuss neki még egyszer, hátha másodszor jobban menne (ha mégse, hát ez van, sok ember sajnos csak olvasni tud, értelmezni nem)... :-)
2015. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!