Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem 23 évesen lehet akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem 23 évesen lehet akkora sikerem a nőknél mint egy 45 évesnek?

Figyelt kérdés

én velem a csajok szóba se állnak én se beszélek velük ,a munka társammal folyamatosan beszélgetnek és le is fekszenek vele ,én mért nem tetszek nekik

mit kéne csinálni hogy tetszek én is nekik


2015. aug. 22. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem lehet.

Vagy nyerd meg a lottót.

2015. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
talán ő tud helyesen írni
2015. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Átlagjózsi - hacsak nem születik szép arccal - sosem lesz sikeres, ha nem tesz érte semmit.

Te sem fogsz tenni semmit, max. itt panaszkodsz.

2015. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki olyan jól, és legyél olyan gazdag, mint ő!
2015. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
45 évesnek jobb az egzisztenciája mint egy 23 évesnek.
2015. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Igen, a férfiak önmagukhoz képest idősebben a vonzóbbak. A férfiak (ha jól tartják magukat) akkor sokkal tömegesebben érnek úgy, mint a jó bor. A nők inkább elérnek. Magyarul egy férfi fénykora erősen a húszas évei végén és utána kezdődik. Önmagához képest.


2. Az viszont hogy te totál sikertelen vagy, nem jó jel későbbre sem. Úgy értem 30 évesen sikeresebb voltam, mint 20 évesen, de azért 20 évesen is voltak sikereim.

Szóval ott már veled van valami nagy gond, ha azt mondod egyetlen nő sem érdeklődik irántad.

2015. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!