Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő ellensúlyozhatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ellensúlyozhatja az introveltságát a külsejével szemben? A férfiak szemében.

Figyelt kérdés

Például ha elég félénk lány vagyok, sosem kezdeményezek férfiaknál, ez ugye meglátszik, és lehet nem mernek majd odajönni hozzám a férfiak.

Viszont tegyük fel, ha szép lány vagyok, csinosan öltözködöm, adok magamra, akkor könnyebben megszólítanak?


2015. aug. 25. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy oszinte mosollyal tobbre mesz. :)
2015. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, engem ùton ùtfélen bámulnak, tudom h jó nőnek tartanak de van vmi a személységembe, de fura ez nőkkel nagyon könnyen barátkozom illetve olyan pasikkal akik sem nekem nem potenciális jelöltek és tudom h nekik sem vagyok az esetük és sosem próbálkoznának...

Amugy én már próbálkoztam régen pasiknál háromszor is mindegyik csùnyán utasított el akkor kezdtem el a külsőmből jó nőt faragni...utána próbálkoztak de nekem megint csak egy bizonyos kell(ett). Fura mert egy egyszerű ember nem gazdag meg semmi. Mindegy hozzá meg tùl jó nő lettem...tuti közeledne de felszínesnek tart pedig nem vagyok számomra nem a külső az elsődleges.

2015. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze hogy igen.
2015. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!