Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan próbálkozzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan próbálkozzon egy olyan pasi, aki folyton a barátzónában ragad, és sosem tudja feljebb küzdeni magát? 21/F

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarok most rögtön, válogatás nélkül barátnőt szerezni, csak érdekelnének a vélemények. Sokak szerint (és szerintem is) a külső, belső adottságaim egyaránt megvannak ahhoz, hogy legyen egy boldog és jól működő párkapcsolatom, de egész egyszerűen nem tudok a barátként való beskatulyázáson túljutni.
2015. aug. 26. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem határozatlannak tűnsz, túl sokat engedsz nekik, úgy érzik nekik kell az irányítást átvenni és ezért nem tudnak téged férfiként látni.
2015. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
túl kedves vagy a nőkkel és az nekik nem férfias
2015. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A határozottságommal mostanában nincsenek gondok. Merek kezdeményezni, beszélgetéseket indítani, programötleteket kitalálni. Én arra tippelek,magamat ismerve, hogy túl jófiúsnak tartanak. Nekem úgy érzem, hogy van egy kiforrott személyiségem, már nem nagyon változom, én kész vagyok, és ezt érzik rajtam. Nem jelentenék kihívást, az ember tudja, hogy mire számíthat tőlem. Ez az én verzióm, de szívesen várom a további válaszokat is.
2015. aug. 26. 00:37
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az a gond hogy eleve a barátzónában kezded. Ha nem így tennél, nem is ragadnál ott.
2015. aug. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha van egy lány, akit kiválasztottál, és jóban tudsz vele lenni, és kapcsolatot tartotok, akkor már csak az kell, hogy kitartóan mondogasd neki, hogy nagyon szívesen járnál vele, mert ilyen lányt szeretnél barátnőnek. Csak úgy mellékesen megjegyezve, beszélgetés közben, akár választ sem várva. És majd ő lép Feléd ezügyben, amikor tudja már viszonozni.
2015. aug. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mumusan ***** válasza:

4-rl totl egyetértek. Ne kerülj a barátzónába. Elvesztegetett idő.

Nekem tabu a barátzónás pasi. 28N

2015. aug. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálam az szokott a barátzónába kerülni, akiről úgy gondolom, hogy nem akar tőlem semmi többet és én sem akarok tőle semmi többet. Szóval szerintem fogadd meg az egyik előttem szóló tanácsát és néha-néha elvétve jegyezd meg, hogy pont olyan barátnőt szeretnél, mint amilyen ő, vagy flörtölgess vele meg hasonlók. Akkor nem hiszem, hogy a barátzónába rakna téged. De ez csak az én véleményem, lehet, hogy vannak olyan lányok, akiknél így is barátzónában leszel.
2015. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de mindig megvan az oka annak hogy valaki barátzónában ragad. Volt egy srác aki ugyanezzel jött, de nekem bejött és végül összejöttem vele.. azóta is bánom hogy összejöttem vele és nem maradtunk csak barátok.
2015. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb, flörtölj, bátran érintsd meg a lányokat, légy kicsit kiszámíthatatlan (egyszer jófej vagy a kiszemelteddel, máskor kicsit hűvösebb), pár szexuálisabb poént is bedobhatsz (pl. mond a lány valamit és te kiforgatod a szavait, mintha a szexről beszélne), stb.
2015. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer bekerültél a friendzóne-ba, onnan a büdös életbe többet ki nem vesznek, szóval a legcélszerűbb olyankor hagyni a lányt, keresni egy másikat, és reménykedni.
2015. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!