Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan a "jó csaj"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan a "jó csaj" kifejezést miféle nőkre értik a pasik?

Figyelt kérdés

Mert én azt látom h a fekete hajú, szoláriumbarna bőrű, barna szemű, agyonsminkelt divatbabákra...

Tény h én nem így nézek ki, de az alakommal minden okés, az arcomtól sem ilyedeznek az emberek, viszont kék a szemem, fehér a bőröm, és világosbarna a hajam. Hiába öltözök divatosan, hasznélok sminket/parfűmöt de nem viszem túlzásba kedves vagyok, mosolygós, barátságos, a férfiak körében azonban mintha láthatatlan lennék. Igy volt mindig általános, középiskola, egyetem, diákmunkák, és most is felnőttként...


2015. aug. 27. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azokra mondjuk, akiknek kiporolnánk a bundácskájukat. Egyébként meg szerintem az lehet a baj veled, hogy nem vagy nőiesen "kihívó", nem hívod fel magadra a figyelmet, szerintem a kommunikációd közben sem a nőstényt sugárzod magadból, hanem a havert/tesót. Azaz a fiúk nem megkefélni akarnak, hanem max. barátként tekintenek rád. Én is ismerek ilyen lányokat, alapvetően szépek, csinosak, de nem nőiesek, nincs olyan kisugárzásuk, ami izgató lenne, hiányzik belőlük valami plusz, a csábos, bátor nőiesség talán, vagy nem tudom.
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Általában olyanra, aki szexi. Nem feltétlenül kell hozzá emberileg is értékesnek lennie.
2015. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szexi ÉS vagány.
2015. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább függ az egyéniségtől. Nem szeretnék nagyképűnek tűnni, de én szép vagyok. Mégse vagyok "jó csaj". Sosem voltam az. Mégis mindig buktak rám a pasik.


Miért? Mert jó a seggem és a mellem, szép az arcom, és iszonyú jó a humorom. És a látszat ellenére nem vagyok beképzelt :D :D


De komolyan a szarkasztikus humort imádják a pasik, nem tudom, miért, de azt tapasztaltam, hogy emiatt döglenek utánam. Pedig szexi kisugárzásom egy darab nincs...

2015. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én értelmezésem szerint, akik közelebb állnak hozzám: átlagos külsővel rendelkező lány + véletlenül pont az én hobbijaimban, elfoglaltságaimban jártasak + minden kis apró-cseprő hülyeség felől érdeklődik + nem sértődik be minden hülyeségnek, viccnek szánt poénon, hanem veszi a lapot és ügyesen reflektál + aranyos a mosolya = jó csaj, ÉS PÁRKAPCSOLATRA ABSZOLÚT ESÉLYES!


A másik értelmezésem szerint: Facebook profilra csöcsös-bögyös képek kipakolása + nagyon szép arc + nagyon feszes bőr, tökéletes, makulátlan testalkat + bulikban pózerkodás alkalmanként vagy fél száz kannal + naponta fél tucat Oravecz Nóra-közhely posztolása + olykor rosszindulatú véleményalkotás a férfiakról posztokban = jó csaj EGY MENETRE, SEMMI TÖBBRE!

2015. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan az olyanokra mint te. :D A szép arcú, kedves, mosolygós, értelmes lányokra, akik külsőleg és belsőleg is bejönnek. És ez abszolút nem a facebookra minden nap félmeztelen, mellkidobós, diszkózós képeket posztoló egyedekre: azok (feltéve, ha tényleg jól néz ki) a maximum egyszer jól megb*sznám kifejezés illik, de inkább az se mert akinek ahhoz van gusztusa hát szíve joga. :S
2015. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebergényi Réka, Palvin Barbara. Nem a sikerük miatt írtam őket. A külsejük miatt. Saját ismeretségből hiába írnék neveket. Bár ez már nem a jó csaj kategória, hanem a szép nő. Ha még kedves is, akkor nekem tökéletes. Bár a dolog nehezebbik része, hogy hogy áll szóba velem egy ilyen szép nő.
2015. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!