Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne úgy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne úgy párkapcsolatom, ha mindenhol és mindenkitől félek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szorongok, ha ki kell itthonról mozdulnom. Utálok emberekkel találkozni, ilyenkor mindig az van bennem hogy biztos engem néznek, mert idiótán viselkedem.
2015. aug. 28. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok.
2015. aug. 28. 10:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is folyamatosan ezt érzem és attól félek, hogy senkinek sem vagyok elég jó. Sajnosan nem tudom mi a megoldás, de probálok nem figyelni másokra pl.az utcán mindig zenét hallgatok, az elveszi a figyelmemet, így észre se veszem, hogyha esetleg valaki nézi, hogy pl. milyen szálkás a hajam vége.(Nekem főleg a hajam miatt van önbizalom hiányom, mert akármit teszek vele írtó csúnya). Ha boldog kapcsolatot akarunk muszáj elfogadnunk önmagunkat, de tudom, hogy ez nagyon nehéz, mert sajnos nem születik mindenki természetes szépségnek, gazdagnak és még sorolhatnám.

20/L

2015. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnosan helyett sajnos* :)
2015. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál.
2015. aug. 28. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértem a nehézségeiteket,

fogadjátok el magatokat

Senki sem tökéletes!!!


A fiatal alapból szebb mint aki öregszik,és ráncos lesz.

Még fiatal vagy,még lehet párkapcsolatod ne aggódj

Sok sikert,szerencsét kívánok nektek!

2015. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!