Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire pozitív tulajdonság, ha a srác nem iszik, és nem dohányzik?

Figyelt kérdés
már tök cikinek érzem magam, amikor társasággal beülünk valahova és én vagyok az egyetlen aki nem iszik alkoholt :D
2015. aug. 28. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
amelyik srác nem fetreng a saját okádásában és nem szív 5 g biót az nem is ffi a mai "nők" szemében
2015. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát azért ez eléggé túlzás :D
2015. aug. 28. 20:12
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Pozitív, teljes mértékben.

Én nem iszom alkoholt, viszont azzal nincs gondom, ha alkalmanként bedob valami sört, akármit. A lényeg, hogy tudjon mértéket tartani.

A cigivel nem tudok megbarátkozni.

2015. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Nálam nagyon pozitív! Milyen lehet csókolózni egy büdös szájú dohányossal? Az ivászat nem annyira izgat amíg be nem rúgik annyira, hogy az asztal alá essen. :D

Én nem iszok, nem dohányzok, tehát örülök ha a párom se teszi.

lány.

2015. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
3-4 hazugok vagytok !
2015. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Pozitív. A cigit abszolút nem díjazom, azt sem ha folyamatosan jár inni és lerészegedik.


Néhai iszogatások okék, de azért 1-2 sör szerintem dobna is a hangulatodon. Amúgy meg nem ciki az sem ha nem oszol, mert egyik ismerősöm kocsival járt kocsmába és általában kólázott. Így is felszabadult volt, jó fej és semmi nem volt ciki. Ez nem ciki, tök természetes. Ha enm kívánod nem kell inni.

2015. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Alkalmankénti mértékletes ivással nincs gondom, még az alkalmankénti, koca dohányos is belefér, de természetesen jobb, ha annyit se szív. A dohány büdös.
2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Férfiként mondom, jól teszed. Én is csak 1-2 sört iszom meg ilyenkor, viszont cigit rühellem. :) Ne érezd magad szarul. Nekem a legtöbb nő azt mondta, felnéz rám azért, mert nem cigizek, ez következetes jellemre vall szerintük.
2015. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nagyon pozitiv! En is ilyen vagyok, nem iszok, nem dohanyzok,nem drogozom.

18/L

2015. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Pozitív, bár engem sosem zavart ha rágyújtanak mellettem, vagy alkoholt isznak. Én is fogyasztok alkoholt, persze csak mértékkel, és ha úgy adódik egy bulin én is elfogadok egy szál cigit. De nálam nem kitétel, hogy ez alapján döntsek. FOntosabb a srác személyisége.
2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!