Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év alatt lehet felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év alatt lehet felhozni magam olyan szintre, hogy esélyesen csajozhassak?

Figyelt kérdés

átlagos vagyok, rövid barna hajam, barna szemem van, 190cm 82kg, másfél éve edzek, kicsit izmos vagyok


főleg izmosodni szeretnék még, mert ez kevés ahhoz képest akiket látni szoktam mondjuk fb-n nyaralás közben a párjukkal


2015. aug. 29. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fb-on nyaralnak?
2015. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
magasvékony! megint.....
2015. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem:DD oda teszik ki a képeket és elég sok ilyet látok. egytől egyik izmosabbak nálam a fiúk.
2015. aug. 29. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Két hónap. Segítek: A testalkatnak ehhez semmi köze.
2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem,hogy majd sikeresebb leszek izmos testel.Hát nem így lett.

Kutyának se.:D

2015. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért, neked mindegy milyen a csaj teste?
2015. aug. 29. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:

kell egy maserati, egy Budai villa, meg egy jól menő vállalkozás + jó ruhák, menő drága óra, stb.


Ennyi a siker nyitja.



Ma vártam a szüleimet az egyik bevásárlóközpont előtt, és nézegettem az elhaladó autókat. Ami autó luxuskategóriába tartozott, azt mind férfi vezette és ott ült mellette a csinibaba felesége/szeretője, nője, lány, stb. Középkategóriában 10bpől9x a férfi vezetett, alsó kategóriában 6% nő volt.


Csak olyan autókat vettem bele a számításba, ahol 2en mentek és ellenkező neműek voltak.

2015. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy.De én sportos testel sem kellek senkinek.

A fejem annyira ocsmány,hogy lehet nekem akármilyen testem,vagy ruhám,esélyem sincs.

2015. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
azért megnézném kedves magasvékony 2 év alatt mióta itt sírsz hány lányt hívtál el randira
2015. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És úgy vettem észre, hogy a szakadt 15 éves BMW-re is olvadoznak.
2015. aug. 29. 20:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!