Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes úgy találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy találkozni egy pasival, hogy nagyon nem jön be képről, de nagyon jó vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Interneten ismertem meg, küldött képet, hát nagyon nem az esetem, de nagyon jól elvagyunk, jól tudunk beszélgetni, élő talinál változhat ez?
2015. aug. 29. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy milliárdszor leírták már az emberek, ne ítélj külső alapján.
2015. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem az eseted az elég beszédes. Milyen ő? Milyen férfi az eseted?
2015. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő egy izmos szálkás pasi, valahogy nem az eseteim ilyen pasik, én a nagy macikat szeretem, olyan jó mikor átölel :)
2015. aug. 29. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
NA TESSÉK ODANÉZZ A MINDENSÉGIT NEKI!!!! a macikat szereti :D
2015. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor olyat keress ne egy izomagyat.

Neki meg mond meg hogy barátod még lehet...ezt a mondatot szeretni fogja :D

2015. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. igen, mert én olyan kis vékonyka kicsi vagyok 163 cm és 49 kg :) és olyan jó érzés mikor odabújhatok egy ilyen nagy macihoz :)
2015. aug. 29. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Én maci vagyok.:D
2015. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A képek szörnyűek, az esetek nagy részében nem úgy néz ki az ember ahogy a képen látszik. Legalábbis én eddig ahány lánnyal találkoztam, végül mindegyik szebb volt élőben, mint a képeken. Úgyhogy lehet élőben sokkal jobban fog tetszeni, mint a képeken, ezért ne gondolkodj csak menj találkozz vele! :)
2015. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A külső nem döntő tényező, de sokat számít bizony. Az a baj, hogy ő biztosan nem lesz macis, ha már annyit szenvedett az izmaiért. Láttam kérdező rólad egy képet egy alacsony macis férfiról, azt hiszem zöld pulcsiban vagy pólóban volt. Nos eléggé jól érezted vele magad ahogy látszott, ez az izmos srác egy teljesen más kategória lesz. Viszont szerintem menj el a randira, ha nem lakik hozzád túl messze és majd meglátod mi lesz.
2015. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem brummogok wazze, szóval ne macizz...:D Inkább (s)macizz! :D

Találkozz vele, mit veszítesz?

2015. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!