Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is ekkora irigységet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ekkora irigységet érez, amikor jó nőket (nem cicababa vagy hasonló, hanem sportos, szép hölgyeket) lát valahol és arra gondol, hogy neki sosem lesz ilyen? Hogy ő megint a "milyen csajom NEM lesz" kategória?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy még csak az ismeretségi körébe sem tartozok, nemhogy a párja legyek. Néha egyszerűen ezért nem szeretek kimenni az utcára, mert borzasztó keresűség tör rám, hogy nekem sosem volt igazán "jó" csajom vagy legalább olyan, aki felé ekkora vonzalmat éreznék. Facebookon is egyszerűen leíratkozok azon ismerőseim üzenőfaláról (nem követem őket), akik vonzó nők, mert csak újra és újra látom a képeiket. Sajnos a hétköznapok nem sodornak az "útjába", hogy normál okom legyen megszólítani őket.

2015. aug. 31. 01:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha majd egyszer szerelmes leszel, nem fog érdekelni ha a párod nem tökéletes. Az a szép a szerelemben(egyébként szerintem semmi) hogy minden nőt megszépít.
2015. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
üdv a klubban! sajnos azzal kell megelégedni ami jut! ez az élet nagyon igazságtalan :(
2015. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
nekem elég jó csajom van,meg előtte is volt jópár szép,de igen érzek hasonlókat amikor nézegetem őket az utcán,hogy-bakker de jó lenne minden nap másikat dugni mint valami sahnak,vagy rocco-nak-.
2015. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Abszolút így érzek
2015. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
igen, énis. A jó nők mindig "máshol" vannak, ahol épp vagyok, csak ronda dagadt van. Szerencsére a nőim azért jók voltak
2015. aug. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Én még nem voltam nővel 28 évesen. Remegek ha ilyen nőt látok közelemben. Megpróbálok nyomulni és valamit kitalálni hogy megszólítsam. De még a köszönést sem fogadják. Megőrülök hogy hozzáérjek.
2015. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Fel perc alatt megcsunyul sok ilyen, ha megszolal. :)
2015. aug. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Engem inkább az zavar, hogy nem tudom megdugni azt, amelyiket akarom, hasonló okból, mint Te. Együtt nem lennék velük, a legtöbbnél ki is merül minden jó tulajdonság abban, hogy jól néznek ki, és amúgy is megtanultam egyedül élni az életem, mivel ezt kellett megszoknom.


Gondolj arra, hogy megunnád hamar, és akkor egy másikat akarnál dugni.

Gondolj arra, micsoda ára van egy ilyen kapcsolatnak. Férfi számára ingyen szex nincs, még ha elég jóképű lennél, akkor is átrendezné az életed és hisztizne, és semmi gyakorlati haszna nem lenne.


Szerezz pénzt, és keress egy tök hasonló prostit a neten, az feldobja a hangulatod.

2015. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy megunnám, mert okos, értelmes nőkről van szó.
2015. aug. 31. 08:18
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem érzek semmi ilyesmit. Bár volt a nyáron egy-két táncoslány iszonyat jó alakkal akikkel közelebbi ismeretségbe kerültem (munka), de amikor megláttam hogy nekiálltak szelfizni, elment a kedvem. Üresek az ilyenek, a fa*bookon élik az életüket.
2015. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!