Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy csak a szep fiuk kapjak meg a jo noket mi csunyacskak meg oruljunk ha valaki szoba all velunk. :( nem vagyok szep tudom de nekem is jar a boldogsag. Mar azon is gondolkodtam hogy meg olom magam mert legalabb mar nem fog ennyi csalodas meg fajdalom erni. Mert mar elegem van hogy egy lanynak se kellek. :(

2015. aug. 31. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha meg is sikerul egy kapcsolatot kialakitanom egy lannyal vagy meg csal,vagy kihasznal,vagy csak jatszik velem. 28/F
2015. aug. 31. 19:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi? Az,hogy nem születtél helyesnek és izmosnak.

Sajnos ez a valóság,az hogy milyennek születsz az egész életedet meghatározza... :/

Semmit nem tehetsz sajnos ezzel,sokan vagyunk még így,ahogyan te is,el kell tudni fogadni még ha nehéz is. :/

Ilyen igazságtalan sajnos az élet :/

24/F

2015. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Izmosnak senki nem születik,a helyes meg kinek mit jelent. Az a baj veled,hogy ráfeszülsz a dologra. Nem megölni kell magad,hanem amit nem szeretsz magadon/magadban kívül/belül azon megpróbálni változtatni. Amin tudsz. Meg egy kis önbizalom,egy kis jókedv csempészése a napjaidba, és máris vonzóbb leszel az ellenkező nemnek.

csalódások pedig mindenkit érnek. Olyankor kicsit sajnàlod magad, majd felállsz es továbbméssz.

és magadban is megkell tanulni boldognak lenni, nem mások meglétéhez kell ezt kötni. Ez mind segít. Neked is, meg abban is, hogy jobban szimpatizàljanak veled az emberek.

2015. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!