Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem lehet párom, miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lehet párom, miben talalhatom meg az elet ertelmet?

Figyelt kérdés
Lehet teljes eletet elni egyedul? nekem ugy tunik, az ilyen onmagamert valo letezes meddo es haszontalan. 25/F
2015. aug. 31. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
menj el dolgozni és foglald el magad
2015. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
En spec. kileptem a parkapcsolatombol, hogy a spiritualis utamat tudjam kovetni, azaz pont azert, hogy legyen idom onmagamra. Vegtelen utazas ez.
2015. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ mennyire igényled a társat. Sokan szinglik maradnak, mert az jön be nekik. Kellenének barátok melléd, ha más nincs.

De miért nem lehet párod?

2015. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem értem mindenkinek van párja ne síránkozz menj csajozni
2015. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Sauron orkjai közt mindig társra találhatsz.
2015. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Úgy tudtam az ember egy gondolkodó lény, aki képes feltalálnia magát. Ezek szerint rosszul tudtam.


Kérdező, használd az eszed, és találd fel magad!!

2015. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted az élet egyetlen értelme a pártalálás? Ezt te se gondolhatod komolyan...


Igenis lehet teljes életet élni egyedül, nekem már mióta sikerül. Egyszerűen keress olyan elfoglaltságokat, amik kitöltik a sok meddő időt, hasznosak, profitálsz is belőlük, és öröm őket csinálni :) Mert akkor érzed igazán jól magad. Csajozni olyan mint kaparós sorsjegyre pénzt szórni. Van ötszázmilliárd nemnyerő szelvény, van kemény 1 darab nyertes, és mire azt megszerzed, addigra már többet költöttél sorsjegyre mint amennyit visszanyersz. Van így értelme? Persze hogy nincs.

Nekem pl. a Tyrian 2000 segített sokat, javaslom neked is.

2015. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Férfiként alapból nem egy párkapcsolat kéne, hogy az életed értelme legyen. Ajánlom "A különleges férfi útja" című könyvet, az erről is szól.
2015. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:

– Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?

– Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?

2015. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ami számodra fontos lehet,vagy pozitív számodra.

Én a családomra tettem fel az életem,hogy nekik egyszer jobb legyen,mivel sajátom úgy sem lehet.

Így hát őket támogatom mindenben,aztán ennyi.Értük tanulok,dolgozom, stb...

24/F

2015. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!