Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúkáim! Mikor fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkáim! Mikor fogjátok megérteni, hogy alanyi jogon nem jár ám barátnő, valamint nem trófeaként és tulajdonotokként kell rátekinteni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Drága anyácskám, annyiszor mondtad ezt,már megtanultam, már csak ritkán lóg a kezem a bilibe... azért köszi, hogy újra figyelmeztettél, bár mindig reménykedem a sült galambbal kapcsolatban...
2015. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%
Most ez kiknek szólt? Mert nem hiszem, hogy 100 fiúból 10-nél többb azt gondolná, hogy "alanyi jogon jár nekem egy barátnô, aki az én tulajdonom, trófeám".
2015. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
*több
2015. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Félig meddig igazad van, viszont nyilvánvalóan tévedsz is.


Először ha két ember együtt jár, akkor ott bizony van némi tulajdonjog, a férfi és a nő részéről egyaránt. Mindkét nemnek joga van számon kérni a másikon azt, ha egy ideig nem jelentkezik, vagy azt, ha mással enyeleg. Kivéve azt azt esetet, amikor a kapcsolat nem komoly, hanem laza, nyíltan vagy burkoltan.


Másodszor, meg nem értem, miért kell a "trófeának" negatív jelentést adni. Ha valaki összejön egy értékes emberrel, az bizony nagy dolog, és bizony gondolhatja úgy, hogy igazán szerencsés, ellentétben azokkal az emberekkel, akik kényszerből vannak együtt a párjukkal (mert nem akadt nekik jobb, és az igényeiknek megfelelő...). A büszkeség még egyáltalán nem jelenti azt, hogy tárgyként tekintünk a másikra.

2015. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Érdekesmód ha elég jóképű vagy gazdag az illető, akkor alanyi jogon jár neki a csaj, nem is egy :) és neki el van nézve, ha prostiként tekint a lányra.
2015. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
Drága leánykám! Majd ha nem az egoista tapló vadállathoz fogtok vonzódni, akinek csupán egy strigula vagytok, s egy birtokolt tárgyként kezel titeket, akkor el fogom hinni az ilyen "útbaigazításokat".
2015. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6 Csak nem a sértődöttség szól belőled, mert otthon kuksolsz a gép előtt, miközben a 100. "mindennőr!banc" kérdést teszed ki? :) Vigyázz, nehogy olyan Supreme Gentleman-ként végezd, mint Elliot Rodger.
2015. aug. 31. 22:50
 8/32 A kérdező kommentje:
Tenni is kell először az asztalra valamit.
2015. aug. 31. 22:52
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát én igazából már annak is örülnék, ha találnék egy olyan lányt, akit barátnőmnek akarnék. Jelenleg sajnos senki nincs a környezetemben ,akivel összejönnék.
2015. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14%
#7: Bizony, savanyú a szőlő, amikor a legképmutatóbb, legnagyobb pofájú nőszemély teszi szét a lábát rögtön a jóképű, sármos, gazdag macsónak, másnap meg önelégülten vergődik itt tovább hamis tanokat terjesztve, s átverve a bizonytalanabb átlagsrácokat.
2015. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!