Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetek egy fiúval, azóta találkoztunk is egyszer, de ott nem történt semmi. Aztán nemrég felhozta, hogy nem találkoznánk-e megint. De már egy hete nem írt rám. Én nem vagyok az a típus, aki ráírok a fiúkra. Az utolsó beszélgetésünkkor viszont elég szótlan voltam.Lehet azért nem ír, mert talált valaki mást?

2015. szept. 3. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a fiú taposson mindig. Érdekel a srác? Akkor írj rá. Ha teljesen semmibe veszed, lekezeled, akkor ne várd el tőle, hogy loholjon a nyomodban!
2015. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clark Kent.. ***** válasza:

Valószínű kezd ráunni arra, hogy mindig csak ő teper érted, te meg el vagy kényelmesedve.


Mégis mi az, hogy "nem vagy olyan, aki ráír a fiúkra". Ez nem típusfüggő, hanem alap dolog, hogy ha két ember ismerkedik akkor kölcsönösen keresik egymást.


Remélem, a pasi talál magának egy olyan lányt, akivel kölcsönös a vonzalom. Te pedig megtanulod, hogy az ismerkedés nem abból áll, hogy beülsz a királyi székbe, és várod az események történését.

2015. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akarnék írni, de félek, hogy nem csak velem beszélget, és a másik lánnyal épp jól elvannak, és én meg ráírnék, és lehangolná, vagy nem akarna velem beszélgetni, és elmenne az önbizalmam.
2015. szept. 3. 01:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Szereted a Smallville című sorozatot?
2015. szept. 3. 01:06
 5/7 Clark Kent.. ***** válasza:

A kérdésed alatt azt mondtad, hogy nem vagy olyan típus, aki ráír a fiúkra, a legutóbbi kommentben pedig már azt olvassuk, hogy akarnál írni, csak bizonyos dolgok gátolnak. Hogy is van ez? :-)


Jó, nem kötekedek veled. ;-)


Nézd, javaslom beszéljétek meg a fiúval, hogy lehet-e másokkal ismerkedni, amellett, hogy egymással is elvagytok. Akkor - ha megbízol benne - nem kell majd amiatt aggódnod, hogy másnak is csapja a szelet rajtad kívül, így ráírhatsz... De amúgy ezt komolyan mondom, jó lenne, ha te is tennél lépéseket, mert nagyon zavaró, amikor egy lány csak várja, hogy történjenek dolgok.


A másik kérdésedre válaszolva:


Igen, szeretem a Smallville-t, bár már elég régen láttam. :D

2015. szept. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3: De akkor szerinted neki mennyire megy el az önbizalma attól, hogy hűvös és elutasító vagy?

És egy hete nem írsz neki, akkor abból mire lehet következtetni...?

2015. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Egyoldalú dolgokkal én se foglalkoznék. Legalábbis az ő szemszögéből úgy látszik, mert nem érdeklődsz utána.


" a másik lánnyal épp jól elvannak, és én meg ráírnék, és lehangolná, vagy nem akarna velem beszélgetni, és elmenne az önbizalmam." - szerintem most sincs önbizalmad. Ha találkozni akart veled, ugyan miért hangolná le, ha ráírnál? Kevésre tartod magad és ez gáz.

2015. szept. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!