Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél tényleg nem szabad teljes őszintének lenni?

Figyelt kérdés
Volt hogy azért szakítottak velem, mert megcsaltam, megvertem a párom. Ismerkedésnél Sokszor felteszik a kérdést miért dobott ki a barátnőm, ilyenkor most hazudjak? Érdemes hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot?
2015. szept. 5. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
A lányokkal soha nem szabad teljesen őszintének lenni. Még ha nincs titkolnivalód, akkor sem.
2015. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Volt hogy azért szakítottak velem, mert megcsaltam, megvertem a párom." - És változtál azóta, vagy most is képes lennél ilyet tenni?
2015. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
ez az egész párkapcsolat 1 nagy színészkedés! én azt hazudnám hogy fordítva történt :D
2015. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat sztem nem szabad, tobbet nem is leszek en se, pedig en nem csaltam/vertem senkit. :)
2015. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy, kiszolgáltatottá válsz. Biztos lehetsz benne, hogy aki a legnagyobb hangon hirdeti az őszinteségét, az hazudja a legnagyobbakat.
2015. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1.Hazudni felesleges.

2.Ha tényleg megcsaltad és megverted a párod, nem való neked párkapcsolat.

Ha azóta kerestél/kaptál segítséget ez ügyben pszichológustól és úgy érzed sosem tennél ilyet, akkor viszont érdemes nem megmondani, hogy tiszta lappal tudj kezdeni. Tehát te vagy a kivétel aki erősíti a szabályt.

2015. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem kell mindent elmondani. Honnan tudják egyáltalán, hogy a barátnőd dobott ki? Nem kell az orrukra kötni, "nem illettünk össze, ezért nem folytattuk feleslegesen a dolgot" és kész.
2015. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mert megcsaltam, megvertem a párom"


Hát, ha ezt így őszintén bevallanád, - nem fogok hazudni - meggondolnám a folytatást, de legalább becsülném, hogy őszinte vagy. Ha viszont később derülne ki (az igazság mindig kiderül), akkor iszonyú pipa lennék, hiszen engem is átvertél és dobnálak a francba.

Rühellem a hazugságot.

2015. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség és az, hogy bizalmas dolgokat elmondasz már az elején, amivel utána visszaélhetnek akármilyen formában, nem ugyanaz. Mondd, hogy nem akarsz róla beszélni, és kész, de ne hazudj.
2015. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utána meg az fogja b**zni a a másik csőrét, h miért nem akar róla beszélni, hisz te mindent tudsz róla, szóval még ezt a nem beszélnék róla szöveget is mellőzném, ebben az esetben lehet, h jobb, ha inkább korábban nem is volt bnőm szöveg, és szűz vagyok, sajnos. Én már csak tudom, az őszinteség nem minden esetben hasznos dolog sajnos.
2015. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!