Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ (félénk) férfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ (félénk) férfiak! Mit reagáltok ha egy lány állandóan keres titeket?

Figyelt kérdés

Mondjuk néhány naponta ír, keres titeket, randira is elhív. Belemennétek ebbe a játékba udvariasságból, ha nem tetszene akkor is? Vagy elutasítanátok? Ha igen, mennyi idő után és hogyan?

Ne azt írjátok, hogy ez soha nem fog megtörténni veletek vagy még nem történt meg, hanem ha megtörténne hogyan cselekednétek:)



2015. szept. 6. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor belemegyek, ha nem, akkor nem. Nyilván nem bunkózok, de visszautasítom.
2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszene, akkor nem mennék bele és nyilván elutasítanám. Felesleges köröket kár lenne futni.
2015. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha így történne,akkor mérlegelni kell a helyzetet.

Ha tetszik a hölgy,akkor nyilván belemennék.

Ha nem tetszik,akkor meg nem.Akkor megmondanám neki az igazat.

De nem egyből küldeném el,mert nálam nem annyira számít a külső.Én először picit jobban megismerném mindenképpen,és csak utána utasítanám el,ha addig valóban nem tetszett meg egyáltalán semmi benne.

24/F

2015. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így történne se tudnék hinni neki.
2015. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár naponta ír? Az nem is sok. Én is voltam félénk és mit nem adtam volna érte, ha így nyomul rám valaki. :D Egész addig volt így, míg olyan nem nyomult, akivel semmit sem tudtam elképzelni. Aztán rájöttem, hogy több árnyalata van a dolognak. Ha olyan nyomul, akivel lehet is valami, akkor jó. Ha olyan, akivel nem, nyilván frusztráló.

(egy 14 éves lány próbált "meghódítani", sikertelenül - a kora miatt)


24/F

2015. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
néhány naponta sztem nem olyan vészes, félénknek sem, de sűrűbben ijesztő, zavaró lehet. :)
2015. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
HA egy nő nyomul az sosem jelent jót. Ezt tanuljátok meg! :D
2015. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Belemennék, ha bejön valamennyire a lány.
2015. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, mert előre megérézném úgyis, hogy csak szívat.
2015. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Félénk pasival szóba sem kellene állni! Használhatatlan szerencsétlen az összes.
2015. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!