Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Endless Desert kérdése:

Szerintetek hogyan érdemes partnert keresnie egy olyan húszas évei második felében járó fiúnak, aki - hozzá illő - visszafogott, csendes életet kedvelő lányt szeretne találni? (27/F BP)

Figyelt kérdés

A környezetváltozás minden bizonnyal nagy hatással van a legtöbb emberre, engem például ma rávett arra, hogy megírjam itt ezt az üzenetet. Miközben a délutánom a montréali (Kanada) Old Port bejárásával töltöttem, gondolataim azon kezdtek járni, hogy miért nem volt eddig / hogyan lehetne batárnőm. Elég sok kérdéskört végigjártam magamban, amik ezen az oldalon bizonyára sokszor ismétlődnek, úgy hogy ezeket most mellőzném. Én egy nagyon - talán túlzottan is - racionális ember vagyok, és jellemző rám, hogy sok lépéssel előre gondolkodom. Ebben az esetben ez a jellemvonásom úgy manifesztálódott, hogy megpróbáltam elképzelni, hogy - elvonatkoztatva a társkeresés fázisától - hogyan működhetne egy kapcsolat velem hosszabb távon?

Én alapvetően egy "unalmas" ember vagyok, és a címbe azt is írhattam volna, hogy hogyan találjunk "unalmas" lányokat. Az ok, amögött, hogy nem ezt írtam, az hogy: a) senki nem jelentkezne egy ilyen felkérésre; b) a kijelentés ebben a formában nem is igaz. Az "unalmasság" ugyanis egy nagyon szubjektív fogalom. Amikor azt mondjuk, hogy valaki "unalmas", általában azt értjük alatta, hogy átlagos (nem lenéző értelemben!) ember nem találná életét érdekfeszítőnek. Biztos vagyok benne, hogy például vannak olyan lányok, akik hétköznapjai úgy végződnek, hogy munka/tanulás után hazamennek, megvacsoráznak, leülnek a gép elé / könyvet olvasnak / amerikai sorozatokat néznek, aztán ledőlnek aludni. - A szabadidejüket pedig inkább az elviszem sétálni a kutyát, elmegyek moziba vagy az otthon pihenek portfóliójából töltik fel. És mielőtt valaki azzal jön, hogy ez már milyen depresszív, antiszociális, elvont… stb. El kell mondjam, hogy alapvetően lehet, hogy igaza van, de én például elég sok hétköznapot töltöttem el így az egyetem alatt, és még sosem másztam hegyet, és biztos hogy nem jártam az XY fesztiválon, de például pár éve a tudományos munkámért kitüntetett a Habsburg főherceg, most pedig éppen Kanadában dolgozom szoftverfejlesztőként kiküldetésben. Szerintem ez érdekes, legalábbis nekem. Jelenleg elég kiegyensúlyozottnak érzem magam, nem rég lett saját lakásom Budapest belvárosában, szeretem a munkám, amit el is ismernek (szóban és anyagilag is), és van egy szabadidős projektem: egy saját regény (ez nem valami új próbálkozás, már kb. 600 oldal). Így most nagyon jól elvagyok, de hosszútávon azért szeretnék valamiféle családot, valakit, aki vár otthon stb.

Egy tartós kapcsolatot csak úgy tudnék elképzelni, ha a párom hasonló életvitelt szeretne folytatni, mint én. A közös program inkább egy közös film, vagy egy séta a parkban, nem a diszkó vagy egy teljesítménytúra. Ha egy lány aktívabb életvitelt folytatna, azt biztosan nem tudnám hosszú távon megtartani. A saját példámból kiindulva - ami lehet, hogy rossz megközelítés - ezek a lányok nem fognak sok helyre eljárni, ennek köszönhetően pedig nem lesz olyan könnyű őket megtalálni.


Szóval végszóként a kérdés ez is lehetne:

Hová járnak el azok a lányok, akik általában nem járnak el sehova?

Vagy keressem őket az interneten? És ott hogyan tudnám megcélozni őket?


(Bár kétlem, hogy innen valai felvenné velem a kapcsolatot, és tudom, nem is ez a célja az oldalnak, azért itt van néhány alapinformáció, hogy segítsen a helyzetértékelésben: 27 éves vagyok, Budapesten IX. kerületben lakom, ~176 cm, ~105 kg, közepesen kövér viszont jóképű - szerintem, még van elég hajam, de a jelenlegi trendet nézve 5 év múlva már kissé kopasz leszek; nem vagyok kifejezetten igényes, de azért igénytelen sem, elég agyafúrt vagyok :), csak akkor harcolok valamiért ha azt elérhetőnek vélem, ebben az esetben azonban azt mindig el is érem, érdeklődés: tipikus kocka vagyok, szóval technika/tudomány, fantasy/sci-fi, videó-játékok + politika, nem sok barátom van, azokkal viszont szoros a kapcsolat. Elvárásaim: azért van :), az illető legyen intelligens, türelmes és békés természetű, küllem: ne legyen rondább nálam - azaz nyugodtan lehet túlsúlyos is, de azért ne legyen két mázsa, és igazából ez mind nem is annyira számít, ha megvan a közös téma)



2015. szept. 8. 05:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, az a lány,aki kikapcsolódásként moziba jár,vagy sétálni még egyáltalán nem biztos, hogy unalmas, depresszív meg végképp.

Nem ott kezdődik az izgalmas ember,hogy minden hétvégén valami diszkóba fetreng seggpitsa részegen,vagy extrém sportol.

Nem kötekedni akarok egyébként.

Azt írod, Budapesten van lakásod, külföldre jársz ki dolgozni.

Kérdés mennyi időre és milyen időközönként hagyod el az országot, ez nem mindegy,ha van egy társad.

Kérdés mennyire tolerálja,hogyan működne a kapcsolatotok.

Hol ismerkedj?

Parkban, könyvtárban,interneten.

Nem kell görcsösen keresni,de menj erre-arra,ismerkedj,légy nyitott, idővel szerintem fogsz találni társat.

Gratulálok a kitüntetésedhez!

2015. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*végképp nem.
2015. szept. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Internetes ismerkedés:társkereső,vagy az érdeklődési körödnek megfelelő netes fórumokon próbálkozz.
2015. szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úristen! Úgy írtad le a párkeresést mint egy bemagolható matek tételt. Az élet nem ennyire racionális akármennyire is szeretnéd, hogy így legyen. Ha párt akarsz találni és kocka vagy akkor olyan helyen nézelődj ahol kockák vannak. Ritka arrafelé a lány de azért akad. Amit leírtál az pedig nem depresszív vagy unalmas szabadidő hanem passzív pihenés és van akit ez tölt fel ennek ellenére lehet vidám, "izgalmas" ember.

Az írásodból egyébként úgy tűnsz mintha kicsit nagyra lennél magaddal. Ez a írok egy könyvet és kitüntetésem is van dolog...de valószínűleg csak az én mércémmel nézve sok.

2015. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Habsburg főherceg által kitüntetett informatikus itt keres partnert. Aham
2015. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kevesebb görcsösség, pubi
2015. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves önmagát nagyra tartó kérdező, vagy sikereire jogosan büszke férfi?!

Az általad leírt probléma gyakori, mert az olyan nők akik értelmesek, humorosak és visszafogottak vagy nem ismerkednek random a neten, vagy már rég férjnél vannak. Próbáld ki a a netes társkeresőt, de ne oszd meg egyből senkivel hogy kitüntetett kocka vagy kiküldetésen dolgozol, mert a pénzéhes hiénák hamar betalálnak. Egyébként még szimpatikus is lennél...ha a világ legtökéletesebb férje nem az enyém lenne :D Sok sikert :D

2015. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt a litániát szerinted ki fogja elolvasni???? Nem is beszélve arról, h ez az oldal NEM társkeresés céljából jött létre! Azon túl pedig ne csodálkozz ha senkinek nem kellesz...a nők nem bírják a szószártyár palikat, inkább azt szeretik, ha a pali az, aki meghallgatja őket!
2015. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8, biztos evoluciós probléma, de úgy fejeztem be a mondatod az agyamba, hogy a "pali az aki megkurja őket"

bocsánat, peace :D

2015. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Legyél szerény és kedves. A kedves és okos pasi ellenállhatatlan párosïtás. De aki el van telve magától, még ha úgymond van is mire, azt mi lányok nagyon nem bírjuk.

És ne csak magadra gondolj,mármint, hogy milyennek kell lennie a nőnek, hanem hogy neked milyennek kell lenned. Nincs hosszútávú kapcsolat kölcsönös alkalmazkodás nélkül.

Szerintem ha figyelmes vagy egy kicsit, hamar fogsz találni magadnak valakit.

Amúgy kísértetiesen hasonlïtasz egy barátomra... Leszámítva kanadát és a Habsburgos díjat... :P



(asperger?)

2015. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!