Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, azt mondják rám, h kedves vagyok,jó a beszélőkém, közvetlen vagyok új emberekkel, nincs problémám, ha egy lánnyal kell beszélnem, viszont egyszerűen nem jön össze, kicsit gátlásos vagyok azt tudom, de az hogy még nem is smároltam senkivel eléggé kiábrándít... senki sem feltételezi ezt rólam egyébként, mert nagyon laza embernek ismernek meg nyilván nem hirdetem, valami tanács?! Kösz előre is!

2015. szept. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert sajt.
2015. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak írd be, hogy set_nicecurvygirlwithbigboobies és máris ott terem :)
2015. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hahahahah díjazom a humorod Utolsó! :D

de most valamiféle tanácsra lenne szükségem, am nem vagyok kocka, ha tehetem elmegyek itthonról többiekkel, dolgozom, iskolába járok nem egy befordult sötét szobában ülő ember vagyok XD

2015. szept. 9. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jó a beszélőkéd és van eszed is akkor nem lehet baj. Kicsit figyelj arra, hogy a másik mit csinál mit akar. Próbáld kitalálni hogy mit szeretne a másik és azt csináld. csak lazán.
2015. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a befordultsötétszoba?

Sose láttam még olyat.

-egy kocka-

2015. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hasonló kivételesen itt a hasonlót vonzza, meg a zsák keresi a foltját kiválóan, és ne keress, csak várd, amíg az a másik "hazatalál":)
2015. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy vessző igaz kimaradt onnan, de attól még érthető a mondandóm Mr. Kötekedő Kocka :D
2015. szept. 9. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szorongás is lehet a háttérben, sokszor az. Elemezd magadat naponta. Pesze nem kell túlzásba vinni, nehogy kényszerzubiban végezd. ;-)

Én is szorongtam 20-25 éveskoromig, szociálisan. Aztán addig elemeztem magam, míg egészen kikockultam. :)) De meg lett a pozitív hatása. :)


Lehet, h laza vagy vmilyen szempontból, de esetleg görcsös aban, hogy vagy egy múltbeli esemény miatt szorongsz, és/vagy túl nagy tétnek veszel minden egyes ismerkedést. Én legalábbis ilyen kaamsz voltam. Ha esetleg nálad is ez hibádzik, előbb-utóbb rájössz, hogy nem kell érzelmileg beletapadni senkibe, persze kell a felelősségteljes hozzáállás és némi komolyság, de inkább humor, és nem társfüggőként érezni. Próbálkoz rendszeresen, egyszerre is akár több csajnál, amíg nem vagy elkötelezve senkinek. Több csajból több eséllyel találsz párt. Ha megfogtad, akkor se markolj, mert olyan, mint amikor homokot markolsz: kifolyik a kezedből. Inkább akkor örülj, ha kifolyik a kezedből, amennyiben homokost markolsz, feltéve, hogy hetero vagy. A homokost is tisztelem, nem azért írtam. Csak te férfiként nőt keresel.


Nem írtam még e kérdéshez, remélem, poénnak veszed a következőt (a fentieket viszont tényleg fontold meg, javaslom), szóval csak poén:

helyesírási hibával nem fogsz párt taláni:

"ha tehetem elmegyek itthonról"

Helyesen:

ha tehetem elmegyek itthon.

;-)

(Nem beszélve, hogy ilyen hozzáállással se. ;) )


Tényleg csak vidításnak. ;)

Amúgy együttérzek veled. Én meg egyelőre költözni nem tudok, a faluban meg...ehh...


Ha esetleg vígasztal, nem sokat arattam eddig, de úsztam a nyálban, úgy smárolt egyszer egy csajszi. :)) Nem olyan nagy baj, ha kimaradt nálad. :))

De ha nagyon el vagy keseredve, én hetero férfiként is hajlandó vagyok smárolni veled, hát már csak ez van, ha vajból van az ember szíve. ;-))) Csak nehogy olyan jól csináljam, hogy dugni akarsz velem utána. :))))

2015. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!