Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törvényszerű az a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törvényszerű az a mai világban, hogy egy embernek szinte mindig legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Afféle külső nyomásnak érzem ezt. Mintha azért lenne fura valaki, mert nincs valakije. Nem tudom megérteni az olyan embereket, akik egyik kapcsolatból ugrálnak a másikba. Az ilyen ember képtelen egyedül maradni magával? Nem értem. Miért jó mindig erőlködni, hogy legyen valakid?


Írsz egy kort is, és persze azt is, hogy srác/férfi vagy-e, vagy lány/nő?


2015. szept. 11. 21:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem jól látod:)

21N

2015. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%
mert sokan kapcsolat függök főleg NŐK! ennyi a képlet 23 ffi
2015. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Clark Kent.. ***** válasza:
48%

Az ember alapvetően társas lány, és szereti a másik nemet. Én imádom a nőket, ezért is randiztam szét az egész tinédzserkoromat. Nem, nem tudok nélkülük meglenni.


Viszont ha neked egyedül is jó, akkor legyél egyedül. Nem hinném, hogy bárki is kérdőre vonna azért, mert szingli vagy.


26/F

2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

"mert az ember társas lény"

mondják az okos emberek... (de én ezt pont lesza rom :D)

21F

2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Régebben nekem is szinte mindig volt valakim,jó ideje viszont talán érettebb lettem érzelmileg,és már nem hajszolom a boldogságot.Egyedül is képes vagyok jól érezni magam,és nem fogok megalkuvó lenni csak azért,hogy másoknak megfeleljek.Sajnos sokan azért nem így gondolkodnak,mert kapcsolatfüggők.
2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
na a 3as már le is írta az okosságot :D
2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ez az ember alapvetően társas lény már elég régi érv. Mondj valami újat is. :) Nem arról van szó, nekem is volt pár hosszú távú kapcsolatom, de nem érzek késztetést, hogy egy gázon csapassam a csajozást, csak, hogy ne egyedül ébredjek fel. Nekem nem kell bizonyítanom magamnak sem, másnak sem, hogy képes vagyok egyik ágyról a másikra ugrálni. Érdekes, hogy mások ebben keresnek önigazolást, hogy ők valakik ez által...
2015. szept. 11. 21:13
 8/31 Clark Kent.. ***** válasza:
16%

Milyen okosságot írtam?


Én 26 év alatt mindig azt láttam, hogy a férfiak és a nők keresik egymást. Tehát nem csak az okosok mondják, hogy az embert társas lény, hanem ezt mutatja a tapasztalat is, ez egy ősi ösztön, ami már rendkívül korán jelentkezik az ember életében.


Tapasztalataim szerint csak azok törődnek bele az egyedüllétbe, akik sikertelenek az ismerkedésben.


Nyilván nem kötelező azt az életvitelt folytatni, amit én csináltam/csinálok. Ha valakinek bejön az, hogy nincs társa, én tiszteletben tartom.

2015. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
Attól még hogy régi érv még igaz, ezen múlik a faj túlélése, nem igazán fog változni. Valamennyire téged is érdekel a dolog mert pattogsz rajta, ha nem érdekel akkor ne foglalkozz vele. Csak olyan emberre lehet rátukmálni valakim aki hagyja.
2015. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen, keresi egymást az ellenkező nem, de nem kell mindenáron valaki, hogy férfinek érezzem magam. Szerintem tökéletesen rámutat egy ember lelkületére az, ha boldog-boldogtalant meg akar dugni, és mindenáron kapcsolatban akar lenni, mert nem képes magában élni, mindig szüksége van egy közönségre, hogy ne érezze magát gyengének.


"Tapasztalataim szerint csak azok törődnek bele az egyedüllétbe, akik sikertelenek az ismerkedésben."


Ez egy hatalmas hiedelem, bocs. Nem helytálló, sok olyan embert ismerek, akik teljesen sikeresek lehetnének az ismerkedésben, de nem hajtják magukat, mert nincs szükségük ilyen jellegű visszaigazolásokra.

2015. szept. 11. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!