Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány, ha egy lány szemüveges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha egy lány szemüveges?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta szemüveges vagyok (most vagyok 21), sajnos nem műthető. Mindenki szerint gyönyörű szemem van, már színre is, de leginkább formára, szemüvegben viszont nem látszik olyan jól, teljesen átlagossá vállik. Plussz nagyon finomak az arcvonásaim, a legszebb, legvisszafogottabb keret is durvának hat.

Van kontaktlencsém, de munkába biztonsági okok miatt nem hordhatom.

Kb mindenki ledöbben, mikor meglátnak szemüveg nélkül...


Nagyon nagy hátrány?


2015. szept. 14. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, régen 12 évvel ezelőtt volt egy osztálytársam , jól nézett ki a kiscsaj szemüveges is volt még is ő volt a legjobb.

Az attól függ h , hogyan nézel ki nélküle, nameg h hogy áll a szemüveg, h sztk-sat hordasz 1970 ből vagy jobbat

2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miben hátrány?

Társkeresésben?

Nem hinném.

Egy jó nő szemüvegben is jó nő.

Régebben mondhatni ciki volt, ma már divatos kiegészítő inkább.

2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szemüveg is tud jól állni valakin! Én sem szeretem a szemüveget, de még -2re is muszáj hordanom, mert kell! -.-
2015. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

nem

aki e miatt részesít hátrányba,azzal kár is foglalkozni

2015. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ma már az is ilyen ocsmány sztks szemüveget hord, akinek nem rossz a szeme. Egyáltalán nem hátrány.


Én 8 éves korom óta vagyok szemüveges, sosem volt ebből problémám. Nyilván volt, akinek emiatt nem tetszettem, de ez hol kellene, hogy engem érdekeljen. Gyökerekkel nem akarok kezdeni semmit.

2015. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ne nagyon akarj pilóta lenni, de párválasztásban nem okozhat gondot.
2015. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem

Szemüvegben mindenki intelligensebbnek látszik, az okos lányok pedig vonzóak.

2015. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem a legtöbb nő beindított eddig, akik szemüvegesek. Fontos a hozzádillő keret megválasztása is. Például én személy szerint nagyon szeretem az SZTK keretes szemüvegeket, de nem mindenkin áll jól a titkárnős feelingű szemüveg. Amelyik nő szemüvegben szép, az nélküle is szép. Már amit eddig tapasztaltam. :)
2015. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szemüveggel titkárnős feeling van,sokan szeretik :)
2015. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hátrány,sőt! Egy jól megválasztott egyedi keret, meg egy szemceruza /csak visszafogottan, kicsit kihúzva/ vonzza a szemedre a tekintetet. Saját tapasztalat, sok bókot szoktam kapni, hogy milyen szép a szemem.
2015. szept. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!