Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan férfival, akinek előről hiányzik négy foga?

Figyelt kérdés
Egy balesetben elveszítettem 4 fogam. Voltam több fogorvosnál is, kértem árajánlatokat. Több százezer lenne megcsináltatni+rejtett költségek. Van munkahelyem, de nagyon keveset keresek, szinte mind elmegy albérletre, rezsire, ételre. Eddig minden nő visszautasította a közeledésem. Egy nőnek se kellek ilyen külsővel?

2015. szept. 17. 10:39
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Fogimplantátumot kell beültetni , ezért ilyen drága. Na meg csontpótlásról is beszéltek. A szüleim biztos nem fognak adni, mert már csak az alkoholista apám él. Messze lakok Budapesttől, hogy feljárjak minden kezelésre.
2015. szept. 17. 12:45
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Személyi kölcsön, vagy spórolsz, ameddig összejön a pénz. Százezres tétel azért összejön annyi idő alatt, hogy még bőven maradjon időd fiatalon párt választani. Az én párom is így járt 20 évesen, mégis meg tudta oldani minimálbérből, mert igényes volt magára. Nem, így nem fogsz párt találni, mert a foghiány eltorzítja az arcot, és az ember önkéntelenül is az öregséggel társítja, gondolom a baleseted előtt neked sem fordult meg a fejedben, hogy fog nélküli lányoknak kezdj udvarolni. Ha hozzá társul a tehetetlenség, vagyis nem akarod megoldani, és így nem is átmeneti állapotról van szó, akkor az még annak is kizáró ok, aki mégis elfogadna. Költözz össze rokonnal vagy baráttal, ha ennyire nem tudsz kijönni a fizetésedből. Valamit valamiért.
2015. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Budapesten csinálnak fogpótlást.Hol laksz?
2015. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj összespórolni a fogadra, vagy részletfizetést kérni. (van, ahol adnak)

Sajnos ha elől hiányzik..ráadásul 4 fog...ilyen fiatalon, az bizony lelombozó. És neked is nagyon rossz érzés.... Próbálj valami megoldást találni rá!

2015. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Debrecenben kértem az ajánlatokat. Állítólag a debreceni egyetemen is van valamilyen olcsóbb megoldás, de erről nem találok rendes információkat.
2015. szept. 17. 13:48
 16/34 anonim ***** válasza:

#12 nagyon szépen megfogalmazta, hogy miért is gond ez... és jó ötletet vetett fel a megoldására is, valamint többiek is... Kitartást kívánok neked kérdező! :)

Esetleg kérdezz körbe ismerőseidnél, hátha valakinek van olyan jó fogorvos ismerőse, hogy tud segíteni és nem lesz drága a kezelés.

2015. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%
Egy ideiglenes, esztétikai pótlást tudnak neked csinálni, amivel almát ugyan nem fogsz harapni, de valahogy kinéz, és addig jó lesz, amíg 5000 forintonként össze nem spórolod a pénzt a végleges megoldásra.
2015. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%

Őszinte leszek, nem járnék.

Ha eddig sok elutasította a közeledésed, akkor szerintem egyértelmű, hogy a nők többsége nemet mondana neked. Esztétikai szempontból csúnya.

2015. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sajnálom, hogy ez történt, a fogorvosi árakat ismerve nem csodálom, hogy gondot okoz ennek a megoldása.


Viszont azt fontos látnod, hogy főleg ilyen fiatalon számít az első benyomás, és a mosoly ennek egy fontos része. Biztos van olyan lány aki miután megismerne így is kedvelne, de lehet nem fog esélyt adni a meglepetése miatt.


Én azt javaslom, hogy próbáld meg valamilyen módon megcsináltatni, akár családtól/barátoktól kölcsönkérni, mert addig az sajnos problémát fog okozni.

2015. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy, hogy a kérdező hány éves, ha megszólal, szembetűnik, hogy nincs elől foga. Ezt meg kell oldani. Többen javasolták a kölcsönt, illetve elhangzott az ideiglenes pótlás is, amit meg kellene fontolnod.


Bemész egy fogorvoshoz, akit ismerősök, barátok, munkatársak javasolnak, elmondod a problémád, megkérdezed mit tud javasolni, milyen lehetőségek vannak. A beültetés nagyon drága, és jelenleg nem vagy abban az anyagi helyzetben, hogy ezt válaszd. A korona - hidalás kombináció is nagyon szép tud lenni. Megbeszéled az ideiglenes pótlás lehetőségét is, majd végignézed a bankok ajánlatát, és kezedbe veszed a sorsod.

2015. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!