Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írogat egy srác facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat egy srác facebookon, hogy milyen gyönyörű vagyok, holott még személyesen nem is látott?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogyan lehet egy kép alapján úgy odalenni valakiért... Nem szoktam agyon retusált képeket feltölteni, de azért élőben akkor is máshogy nézek ki, és ezzel szerintem mindenki így van.
2015. szept. 19. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Na most hogy' venné ki magát: Gréti kedves! a kép a rossz vagy a tarásod? olyan görbének tünnek a lábaid. tényleg ilyen nagy a tokád? a fürdöruhád olyan furcsa vagy fiu vagy? stb!!!!
2015. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces gyerek vagy... Én arra gondoltam, hogy folyamatosan ezt írkálja, hogy de szép vagyok a képeimen, már idegesít.
2015. szept. 19. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vok. Nem vagyok vicces. Tényleg igy gondolom. (Szerintem ha a "vicc" mögé nézel, belátod te is.) Bár lehet ha nagyon tulzásba viszi akkor célt téveszt. Biztosan ugy véli ezt várod töle.
2015. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

1. Ha nem is ismeritek egymást, mire föl az egész????

2. A hormonháztarása...

2015. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!